П'ятниця
30.03.2012
Компанія не встановлює паушального внеску і готова до співпраці з франчайзі із будь-яких міст
 

Фінська компанія Ruveta OY, яка займається розвитком мережі магазинів одягу ТМ Finn Flare, реалізує свій товар у більш ніж 300 партнерських точках з продажу на території Росії, України та Казахстану. На вітчизняний ринок компанія вийшла влітку минулого року. Окресливши подальші перспективи, Finn Flare виділила на розвиток мережі в Україні близько 1 млн €. Реалізація товарів торговельної марки на території нашої країни відбувається сьогодні трьома шляхами: через мережу магазинів "Мегаспорт", а також - через власні та франчайзингові магазини.

"Головною метою українського представництва компанії є збільшення впізнаваності Finn Flare серед українських споживачів, - розповіла порталу Franchising.ua спеціаліст із франчайзингу Finn Flare в Україні Наталія Бабічева. - Пріоритетними для франчайзингових відкриттів ми вважаємо міста-мільйонники, але якщо до нас звертаються підприємці з невеликих міст, охоче йдемо на співпрацю. Адже в обох випадках точки Finn Flare окупаються за 1,5 - 3 роки, з тою лише різницею, що в містах з невеликою кількістю жителів, площа магазинів буде менша".

Сьогодні мережа Finn Flare представлена 100 власними та 230 франчайзинговими точками в Росії, Україні та Казахстані. В нашій країні компанія відкрила 3 власних магазини в Києві ( ТРЦ Sky Mall, Dream Town та ТЦ Глобус) та 2 франчайзингових в Тернополі та Краматорську. До кінця тижня ще один партнер відкриє точку в Севастополі.

Для того, щоб відкрити магазин ТМ Finn Flare, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 690 тис. грн. Як стверджує Наталія Бабічева, ця цифра може варіювати в залежності від розмірів точки. Вказана сума не включає в себе паушального внеску, оскільки він, як для українських, так і російських франчайзі, - відсутній.

Виробництво одягу на фінській фабриці FiNN FLARE розпочалося в 1965 році. В 1997 році відкрилося перше представництво в Росії, а в 2003 році - розпочався розвиток мережі. В 2006 Ruveta OY, котрій належать права на ТМ FiNN FLARE, очолила Ксенія Рясова, яка до цього часу була головним дистрибютором компанії в Росії.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?