П'ятниця
30.03.2012
Компанія не встановлює паушального внеску і готова до співпраці з франчайзі із будь-яких міст
 

Фінська компанія Ruveta OY, яка займається розвитком мережі магазинів одягу ТМ Finn Flare, реалізує свій товар у більш ніж 300 партнерських точках з продажу на території Росії, України та Казахстану. На вітчизняний ринок компанія вийшла влітку минулого року. Окресливши подальші перспективи, Finn Flare виділила на розвиток мережі в Україні близько 1 млн €. Реалізація товарів торговельної марки на території нашої країни відбувається сьогодні трьома шляхами: через мережу магазинів "Мегаспорт", а також - через власні та франчайзингові магазини.

"Головною метою українського представництва компанії є збільшення впізнаваності Finn Flare серед українських споживачів, - розповіла порталу Franchising.ua спеціаліст із франчайзингу Finn Flare в Україні Наталія Бабічева. - Пріоритетними для франчайзингових відкриттів ми вважаємо міста-мільйонники, але якщо до нас звертаються підприємці з невеликих міст, охоче йдемо на співпрацю. Адже в обох випадках точки Finn Flare окупаються за 1,5 - 3 роки, з тою лише різницею, що в містах з невеликою кількістю жителів, площа магазинів буде менша".

Сьогодні мережа Finn Flare представлена 100 власними та 230 франчайзинговими точками в Росії, Україні та Казахстані. В нашій країні компанія відкрила 3 власних магазини в Києві ( ТРЦ Sky Mall, Dream Town та ТЦ Глобус) та 2 франчайзингових в Тернополі та Краматорську. До кінця тижня ще один партнер відкриє точку в Севастополі.

Для того, щоб відкрити магазин ТМ Finn Flare, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 690 тис. грн. Як стверджує Наталія Бабічева, ця цифра може варіювати в залежності від розмірів точки. Вказана сума не включає в себе паушального внеску, оскільки він, як для українських, так і російських франчайзі, - відсутній.

Виробництво одягу на фінській фабриці FiNN FLARE розпочалося в 1965 році. В 1997 році відкрилося перше представництво в Росії, а в 2003 році - розпочався розвиток мережі. В 2006 Ruveta OY, котрій належать права на ТМ FiNN FLARE, очолила Ксенія Рясова, яка до цього часу була головним дистрибютором компанії в Росії.