29.03.2012

"Самоцветы": ексклюзив кожному франчайзі

Близько 40% прикрас, які продаються в торговельних точках - моделі колекції, виготовлені в обмеженому обсязі

Свою діяльність на українському ринку компанія "Самоцветы", яка займається виготовленням та реалізацією прикрас з натуральним камінням, розпочала в 2004 році. Спершу компанія регулярно займалася проведенням виставок, де й реалізовувала прикраси з натуральним камінням російського та китайського виробника.

Самоцветы, біжутерія з коштовними каменями Фото CАМОЦВЕТЫ

Серед виробів ТМ "Самоцветы": буси, перстні, сережки, кольє та браслети, оздоблені перлами, агатом, сердоліком та аметистом.

"Через рік роботи за схемою презентацій ми зрозуміли, що пора продавати продукцію через спеціалізовані торговельні точки, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії "Самоцветы" Микола Івашко. - За пів року ми відкрили одразу 10 точок в різних куточках столиці. На сьогодні наша мережа представлена 30 острівками в Києві, Чернігові та Борисполі".

Відкривши власні точки з продажу прикрас компанія зайнялася також власним виробництвом. Спершу кількість виробів під ТМ "Самоцветы" складала 5% асортименту, тепер ця цифра зросла до 40%. Над біжутерією ТМ "Самоцветы" працюють дизайнери компанії. Кожна модель виготовляється в обмеженому обсязі. Згідно з політикою компанії, кожного тижня відбувається поповнення асортименту товару виробами нової колекції.

Близько 80% продукції, яку виробляє компанія, продається в середньому ціновому сегменті. Середній чек становить 150 грн. Частина колекцій ТМ "Самоцветы" орієнтована також на преміум-сегмент.

Компанія "Самоцветы" має намір відкривати франчайзингові точки в містах з кількістю населення від 100 тис. чоловік. "Ми й раніше надавали нашим партнерам маркетингову підтримку, яка мала хороший результат у майбутньому, - стверджує Микола Івашко. - Саме оптовики, з якими ми співпрацюємо, й наштовхнули нас на ідею розвиватися по франчайзингу". Своїм партнерам компанія пропонує 3 формати співпраці, орієнтовані на різний розмір інвестицій: 17,5 тис. грн, 29 тис. грн та 40,5 тис. грн. Як стверджує франчайзер, інвестовані в бізнес гроші окупаються за перші півроку.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Самоцветы: ексклюзив кожному франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank