27.03.2012

McDonald’s в Росії буде франчайзинговим

Щоб не відставати від своїх конкурентів в обличчі Wendy’s та Burger King, компанія шукає перших партнерів на території РФ

Відома у всьому світі американська мережа фаст-фудів під ТМ McDonald’s оголосила про пошук партнерів для відкриття франчайзингових ресторанів на території РФ. На російському ринку компанія працює вже понад 20 років. Протягом цього часу в різних куточках країни з'явилося більше 300 ресторанів McDonald’s. Та, незважаючи на те, що близько 80% закладів мережі в світі працюють на умовах франчайзингу, до сьогодні в Росії ще не було жодного.

Макдональдс Фото McDonald's

Під ТМ McDonald’s працює на сьогодні більше 33 тис. ресторанів у 118 країнах світу

Застосувати систему франчайзингу на російському ринку компанію спонукали успіхи таких конкурентів, як Burger King і Wendy’s. Обидві торговельні марки активно використовують франчайзинг для розширення своїх мереж на території РФ. Так, компанія "Шоколадниця", яка є франчайзинговим партнером Burger King в Росії, починаючи з 2009 года відкрила 30 франчайзингових закладів, а "Венрус Ресторанна Група", котрій належить мастер-франшиза ресторанів Wendy’s, оголосила про свій намір відкрити на протязі 10 років 180 закладів та інвестувати в цей проект більше $ 130 млн.

Першими франчайзинговими партнерами McDonald’s в Росії можуть стати підприємці із західного Сибіру. Зараз компанія розглядає можливість відкриття ресторанів у Томську, Новосибірську та Барнаулі. Будівництво кожного закладу потребує інвестицій у розмірі $ 4-5 млн, ще $ 1,2 млн партнер повинен буде інвестувати в обладнання та інформаційні системи закладу.

За матеріалами РБК daily

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
McDonald’s в Росії буде франчайзинговим

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank