26.03.2012

Franchise Expo Paris: підсумки події

Близько 12% відвідувачів виставки приїхали з інших країн, серед них - представники України та Росії

В період з 18 по 21 березня в Парижі відбулася найбільша у Європі виставка франчайзингу Franchise Expo Paris 2012. У заході прийняло участь більше 450 компаній, 52 з яких представляли іноземні концепції. Учасниками Franchise Expo Paris стали також представники з країн СНД. Серед них - російський франчайзер Sun Studio та українська консалтингова компанія PROFIT system, яка з року в рік бере участь у заході. Багато відвідувачів з України та Росії прийшли на виставку у якості гостей.

стенд профіт систем на виставці

На фото: директор компанії PROFIT system Міхал Вішнєвські з Радником Посла Польщі у Франції Янушем Пєнковскі

"Франчайзери, котрі приїхали з-за кордону, в переважній більшості орієнтувалися на пошук мастер-франчайзі в інших країнах, - розповідає директор компанії PROFIT system в Україні Лілія Сідельник. - Так, серед присутніх на виставці європейських компаній виявилося багато зацікавлених у виході і на український ринок. Але говорити про конкретні прогнози ще рано. Потрібно розуміти, що партнерство на умовах мастер-франчайзингу можливе за трьох умов. По-перше, бренд повинен бути відомим, а ноу-хау дійсно цінним. По-друге, сам франчайзер має активно проявляти свою зацікавленість у розвитку на іншому ринку. І, по-третє, співпраця можлива лише тоді, коли вартість франчайзингової пропозиції - справедлива.

Також на виставці були присутні Асоціації франчайзингу з різних країн світу: Франції, Іспанії, Великобританії, Бразилії, Румунії та Польщі. Franchise Expo Paris минула в дусі активної ціленаправленої ділової комунікації та кращих європейських стандартів.

Фоторепортаж з місця події

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank