26.03.2012

Franchise Expo Paris: підсумки події

Близько 12% відвідувачів виставки приїхали з інших країн, серед них - представники України та Росії

В період з 18 по 21 березня в Парижі відбулася найбільша у Європі виставка франчайзингу Franchise Expo Paris 2012. У заході прийняло участь більше 450 компаній, 52 з яких представляли іноземні концепції. Учасниками Franchise Expo Paris стали також представники з країн СНД. Серед них - російський франчайзер Sun Studio та українська консалтингова компанія PROFIT system, яка з року в рік бере участь у заході. Багато відвідувачів з України та Росії прийшли на виставку у якості гостей.

стенд профіт систем на виставці

На фото: директор компанії PROFIT system Міхал Вішнєвські з Радником Посла Польщі у Франції Янушем Пєнковскі

"Франчайзери, котрі приїхали з-за кордону, в переважній більшості орієнтувалися на пошук мастер-франчайзі в інших країнах, - розповідає директор компанії PROFIT system в Україні Лілія Сідельник. - Так, серед присутніх на виставці європейських компаній виявилося багато зацікавлених у виході і на український ринок. Але говорити про конкретні прогнози ще рано. Потрібно розуміти, що партнерство на умовах мастер-франчайзингу можливе за трьох умов. По-перше, бренд повинен бути відомим, а ноу-хау дійсно цінним. По-друге, сам франчайзер має активно проявляти свою зацікавленість у розвитку на іншому ринку. І, по-третє, співпраця можлива лише тоді, коли вартість франчайзингової пропозиції - справедлива.

Також на виставці були присутні Асоціації франчайзингу з різних країн світу: Франції, Іспанії, Великобританії, Бразилії, Румунії та Польщі. Franchise Expo Paris минула в дусі активної ціленаправленої ділової комунікації та кращих європейських стандартів.

Фоторепортаж з місця події

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Franchise Expo Paris: підсумки події

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank