05.04.2012

Melino Group: від активного маркетингу до франчайзингу

Компанія, яка реалізовувала ортопедичну продукцію через публічні презентації, виходить у роздріб

Melino Group, яка спеціалізується на реалізації ортопедичного товару та шерстяної постілі німецького, словенського та українського виробника, працює на ринку з 2009 року. Протягом всієї діяльності компанії продаж продукції здійснювався шляхом використання активного маркетингу: клієнти приходили на презентації, де могли придбати товар. Тепер "Melino Group" вирішила розширити коло своєї цільової аудиторії та вийти у роздріб за допомогою франчайзингу.

Melino

В асортименті Melino Group - ортопедичні матраци, подушки, ковдри, пледи, тапки, валянки, антиревматичні пояси тощо.

"Ставши на шлях розвитку у сфері пасивних продажів ми маємо намір відкривати точки з продажу ортопедичних товарів та шерстаної постілі у всіх містах з населенням від 15 тис. чоловік в Україні та Європі, а в майбутньому - у всьому світі, - розповів порталу Franchising.ua директор компанії Melino Group Михайло Лавунов. - Розмір інвестицій, необхідних для початку бізнесу, залежить від населеного пункту, в якому відкриватиметься магазин: в місті з населенням до 50 тис. чоловік він дорівнює $ 3 тис.; від 50 до 150 тис. - $ 5 тис.; від 150 до 300 тис. - $ 7 тис.; від 300 до 500 тис. - $ 10 тис.; від 500 тис. до 1 млн - $ 15 тис; в мільйонниках - $ 20 тис. За наступні 5 років ми маємо намір бути представленими у кожному місті України та частково - Росії. Хочемо, щоб наші магазини працювали в кожному торговельному центрі, а також - на головних вулицях великих житлових масивів та невеликих міст".

Для того, щоб відкрити магазин під ТМ Melino Group, необхідно зняти в оренду приміщення в ТЦ або на одній з центральних вулиць міста. В залежності від розміру міста бізнес вимагає наявності від 4 до 8 працівників. Як стверджує Михайло Лавунов, чим більша кількість працівників - тим швидше окупається торговельна точка. Середній термін окупності становить 18 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Melino Group: від активного маркетингу до франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank