Провокація: вже більше, ніж острівець

Понеділок
19.03.2012
Перша точка у форматі повноцінного бутіка відкрилася в місті з населенням 55 тис. чоловік
 

На вихідних мережа магазинів ТМ "Провокація" в Україні поповнилася ще однією франчайзинговою точкою. Відкриття відбулося в ТЦ "Козацький", що в Енергодарі. Енергодар - це економічно розвинене місто, в якому знаходиться найбільша у Європі АЕС та проживає близько 55 тис. чоловік. Як відомо, для міст з кількістю населення до 200 чоловік франчайзер пропонує формат "Міні" , та для нового партнера компанія зробила виняток. "В Енергодарі ми вперше відійшли від острівкового формату та відкрили повноцінний бутік площею 10 м2, - розповів порталу Franchising.ua мастер-франчайзі компанії "Провокація" в Україні Сергій Михнян. - Намір впровадити подібний формат виник ще тоді, коли асортимент продукції поповнився штанами та іншим одягом, який вимагає наявність примірочної".

Ще однією важливою для компанії подією, що також відбулася на вихідних, став перший офіційний з'їзд франчайзі ТМ "Провокація" в Москві. "На заході зібралася велика кількість партнерів "Провокації" з Росії, України та Казахстану, - розповідає Сергій Михнян. - На з'їзді були проведені спеціальні мастер-класи, присвячені особливостям підбору персоналу та оптимізації прибутків. Також відбулася презентація нової колекції одягу".

На сьогодні мережа магазинів під ТМ "Провокація" представлена 3 власними точками у Києві та 2 франчайзинговими в Запоріжжі та Енергодарі. Свій розвиток по франчайзингу в Україні компанія почала влітку 2011 року. В Росії партнерська пропозиція виникла в 2010. Всього мережа об'єднує близько 90 франчайзингових точок в Росії, УКраїні та Казахстані.