16.03.2012

Nuga Best йде у спорт

Компанія сприяє розвитку флорболу в Україні

Компанія Nuga Best, яка займається розвитком мережі салонів з продажу обладнання для профілактики та відновлення здоров'я, стала ініціатором створення Всеукраїнської федерації флорболу. Флорбол - це командний вид спорту, який виступає аналогом класичного хокею (гра відбувається в спортзалі, а не на льоду). "Розвитком флорболу наша компанія займається вже протягом трьох років, проте рішення про заснування Всеукраїнської федерації було прийняте лише наприкінці минулого року, - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії Марія Коршунова. - Зараз цей вид спорту дуже популярний в країнах ЄС, але ще мало відомий в Україні". В квітні цього року Nuga Best влаштовує перший всеукраїнський чемпіонат із флорболу.

Nuga Best, флорбол

"Київський флорбольський клуб" (Nuga Best) на фінальній грі Кубку України з флорболу у Львові

Ще одним проектом, яким компанія має намір зайнятися в майбутньому, є скандинавська ходьба (вид хотьби на довгі дистанції, в якому для збільшення фізичного навантаження використовуються спеціальні, схожі на лижні, палки - авт.).

На сьогодні мережа Nuga Best в Україні охоплює 176 демонстраційних салонів у більше ніж 70 містах. Всього під торговельною маркою функціонує більше ніж 3,5 тис. закладів у 73 країнах світу. Українські філії працюють також у ближньому зарубіжжі: більше 30 франчайзингових закладів представлено нині в Білорусії, Болгарії, Польщі, Угорщині, Литві, Латвії та Естонії. Нещодавно компанія розпочала також співпрацю з партнером із Греції.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Nuga Best йде у спорт

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank