П'ятниця
16.03.2012
Компанія сприяє розвитку флорболу в Україні
 

Компанія Nuga Best, яка займається розвитком мережі салонів з продажу обладнання для профілактики та відновлення здоров'я, стала ініціатором створення Всеукраїнської федерації флорболу. Флорбол - це командний вид спорту, який виступає аналогом класичного хокею (гра відбувається в спортзалі, а не на льоду). "Розвитком флорболу наша компанія займається вже протягом трьох років, проте рішення про заснування Всеукраїнської федерації було прийняте лише наприкінці минулого року, - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії Марія Коршунова. - Зараз цей вид спорту дуже популярний в країнах ЄС, але ще мало відомий в Україні". В квітні цього року Nuga Best влаштовує перший всеукраїнський чемпіонат із флорболу.

Ще одним проектом, яким компанія має намір зайнятися в майбутньому, є скандинавська ходьба (вид хотьби на довгі дистанції, в якому для збільшення фізичного навантаження використовуються спеціальні, схожі на лижні, палки - авт.).

На сьогодні мережа Nuga Best в Україні охоплює 176 демонстраційних салонів у більше ніж 70 містах. Всього під торговельною маркою функціонує більше ніж 3,5 тис. закладів у 73 країнах світу. Українські філії працюють також у ближньому зарубіжжі: більше 30 франчайзингових закладів представлено нині в Білорусії, Болгарії, Польщі, Угорщині, Литві, Латвії та Естонії. Нещодавно компанія розпочала також співпрацю з партнером із Греції.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується