14.03.2012

Наминайко запускає нову продукцію

Тепер в точках мережі можна скуштувати гамбургер або хот-дог

Наприкінці лютого ТМ "Наминайко" організувала зустріч своїх партнерів, щоб підбити підсумки роботи в 2011 році. Під час події компанія представила своїм партнерам стратегію розвитку на наступний рік та нові продукти, які планує випустити цієї весни. "На зустрічі обговорювався перехід від екстенсивного шляху розвитку до інтенсивного. Тепер ТМ "Наминайко" має намір зосередити всі свої сили на збільшенні продажів кожної окремої точки, - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії Юлія Лебедєва. - Крім цього, зараз ми вводимо у продаж нові стратегічні позиції: хот-дог і гамбургер. Ця продукція є досить нетиповою для слойки, але, як показали результати нашого спільного з кількома автозаправними комплексами проекту, новинки користуються популярністю у споживача".В березні хот-доги та гамбургери в рамках пілотного проекту з’явилися у кількох точках випікання у Київській та Львівській областях.

Люди за святковим столом

Під час зустрічі франчайзі, організованої ТМ "Наминайко", 50 власників точок та 20 пекарів отримали винагороди за відмінну роботу

Також під час заходу франчайзер оголосив результати акції "Заробляємо із задоволенням", що проходила в період з жовтня про грудень 2011 року. Протягом цього терміну менеджери компанії оцінювали роботу партнерів за якістю обслуговування, якістю продукту та зовнішнім виглядом торговельної точки. "Головною метою заходу було мотивувати франчайзі дотримуватися стандартів ТМ "Наминайко" й таким чином підвищити ефективність роботи точок. 50 власників точок та 20 пекарів отримали свої винагороди у вигляді премій, додаткових оформлень точок та інших бонусів", - повідомили у прес-центрі ПАО "Концерн Хлібпром".

Торговельна марка "Наминайко" належить ПАТ "Концерн Хлібпром". Мережа "Наминайко" налічує на сьогоднішній день 490 точок випікання у всіх областях України. Частка компанії на ринку напівфабрикатів для постачання в точки випікання складає за оцінками компанії 12%.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank