12.03.2012

Ріжок-Пиріжок в Росії

Компанія вийшла на ринок РФ на умовах мастер-франчайзингу

Компанія, яка займається розвитком мережі точок з продажу конусної піци під ТМ "Ріжок-Пиріжок", підписала договір мастер-франчайзингу з партнерами з сусідньої Росії. "Вже найближчим часом наші мастер-франчайзі відкриють перші 7 франчайзингових точок в різних регіонах Росії, - розповів порталу Franchising.ua директор з розвитку мережі "Ріжок-Пиріжок" Леонід Дорош. - Те, наскільки швидко відбудуться перші відкриття, залежить від особливотей російського законодавства.

Ріжок-Пиріжок, Виставка ФРАНЧАЙЗИНГ 2012

Цього року компанія "Ріжок-Пиріжок" прийняла участь у виставці "Франчайзинг-2012"

Крім цього, зараз "Ріжок-Пиріжок" веде переговори з потенційними партнерами з Білорусі. В цій країні компанія також має намір розвивати мережу за допомогою мастер-франчайзингу. Щодо України, то найбільш активний розвиток спостерігається на сьогодні на її південній території.

Піцу у формі конуса придумав американець Есс Джозеф у 1983 році. Двадцять років по тому нью-йоркський кулінар Нір Адар запатентував технологію виробництва такої піци і запропонував її своєму знайомому Россано Босколо, співвласникові італійської корпорації Boscolo Group.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ріжок-Пиріжок в Росії

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank