12.03.2012

Ріжок-Пиріжок в Росії

Компанія вийшла на ринок РФ на умовах мастер-франчайзингу

Компанія, яка займається розвитком мережі точок з продажу конусної піци під ТМ "Ріжок-Пиріжок", підписала договір мастер-франчайзингу з партнерами з сусідньої Росії. "Вже найближчим часом наші мастер-франчайзі відкриють перші 7 франчайзингових точок в різних регіонах Росії, - розповів порталу Franchising.ua директор з розвитку мережі "Ріжок-Пиріжок" Леонід Дорош. - Те, наскільки швидко відбудуться перші відкриття, залежить від особливотей російського законодавства.

Ріжок-Пиріжок, Виставка ФРАНЧАЙЗИНГ 2012

Цього року компанія "Ріжок-Пиріжок" прийняла участь у виставці "Франчайзинг-2012"

Крім цього, зараз "Ріжок-Пиріжок" веде переговори з потенційними партнерами з Білорусі. В цій країні компанія також має намір розвивати мережу за допомогою мастер-франчайзингу. Щодо України, то найбільш активний розвиток спостерігається на сьогодні на її південній території.

Піцу у формі конуса придумав американець Есс Джозеф у 1983 році. Двадцять років по тому нью-йоркський кулінар Нір Адар запатентував технологію виробництва такої піци і запропонував її своєму знайомому Россано Босколо, співвласникові італійської корпорації Boscolo Group.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank