07.03.2012

Gametrade Group планує 20 Сюрпризів

Саме до такої кількості розважальних центрів компанія має намір розвинути мережу в 2012 році

Gametrade Group, яка спеціалізується на розважальному бізнесі в сфері ігрових автоматів, працює на українському ринку з 2005 році. Франчайзингова пропозиція розважальних центрів (РЦ) під ТМ "Сюрприз" з'явилася два роки тому. "В квітні 2010 стартував пілотний проект: в ТРЦ Dream Town відкрилася перша точка торговельної марки, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії "Планета Атракціонів" Юрій Блажчук. - Після цього відкриття розважальних центрів під ТМ "Сюрприз" відбуваються на умовах франчайзингу". На сьогодні в Україні та Росії працює 7 "Сюрпризів": заклади знаходяться в Києві, Львові, Москві, Бєлгороді та Електросталі. Зараз компанія веде переговори зі столичним ТРЦ Skymall та готує відкриття в ТРЦ "Французький бульвар", що в Харкові. В облаштування останнього франчайзі інвестував близько $ 1 млн. В планах Gametrade Group - до кінця 2012 року збільшити мережу до 20 РЦ.

Сюрприз, призотека

В кожному розважальному центрі "Сюрприз" знаходиться призотека, в якій дитина може обміняти виграні білетики на іграшку.

Для відкриття розважального центру під ТМ "Сюрприз" необхідне приміщення в ТРЦ, мінімальною площею 50 м2. "Кількість розваг залежить, насамперед, від розміру приміщення, - розповідає Юрій Блажчук. - Якщо площа розважального центру маленька, в ньому розміщуються тільки ігрові автомати, якщо ж заклад займає більше 1 тис. м2, можна встановити лабіринт, і, навіть, обладнати каток, як це зроблено у Бєлгороді".

Щоб відкрити заклад під ТМ "Сюрприз", необхідно сплатити паушальний внесок у розмірі $ 15 тис. Мінімальна сума інвестицій становить $ 100 тис., проте, як стверджують представники компанії, середньостатистичний франчайзі витрачає на відкриття розважального центру близько $ 400 - $ 500 тис.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Gametrade Group планує 20 Сюрпризів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank