07.03.2012

Gametrade Group планує 20 Сюрпризів

Саме до такої кількості розважальних центрів компанія має намір розвинути мережу в 2012 році

Gametrade Group, яка спеціалізується на розважальному бізнесі в сфері ігрових автоматів, працює на українському ринку з 2005 році. Франчайзингова пропозиція розважальних центрів (РЦ) під ТМ "Сюрприз" з'явилася два роки тому. "В квітні 2010 стартував пілотний проект: в ТРЦ Dream Town відкрилася перша точка торговельної марки, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії "Планета Атракціонів" Юрій Блажчук. - Після цього відкриття розважальних центрів під ТМ "Сюрприз" відбуваються на умовах франчайзингу". На сьогодні в Україні та Росії працює 7 "Сюрпризів": заклади знаходяться в Києві, Львові, Москві, Бєлгороді та Електросталі. Зараз компанія веде переговори зі столичним ТРЦ Skymall та готує відкриття в ТРЦ "Французький бульвар", що в Харкові. В облаштування останнього франчайзі інвестував близько $ 1 млн. В планах Gametrade Group - до кінця 2012 року збільшити мережу до 20 РЦ.

Сюрприз, призотека

В кожному розважальному центрі "Сюрприз" знаходиться призотека, в якій дитина може обміняти виграні білетики на іграшку.

Для відкриття розважального центру під ТМ "Сюрприз" необхідне приміщення в ТРЦ, мінімальною площею 50 м2. "Кількість розваг залежить, насамперед, від розміру приміщення, - розповідає Юрій Блажчук. - Якщо площа розважального центру маленька, в ньому розміщуються тільки ігрові автомати, якщо ж заклад займає більше 1 тис. м2, можна встановити лабіринт, і, навіть, обладнати каток, як це зроблено у Бєлгороді".

Щоб відкрити заклад під ТМ "Сюрприз", необхідно сплатити паушальний внесок у розмірі $ 15 тис. Мінімальна сума інвестицій становить $ 100 тис., проте, як стверджують представники компанії, середньостатистичний франчайзі витрачає на відкриття розважального центру близько $ 400 - $ 500 тис.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank