Субота
25.02.2012
Компанії підписали договір про співпрацю у Канаді
 

Американська мережа супермармаркетів Target співпрацюватиме з корпорацією Starbucks на ринку Канади. Днями компанії уклали відповідний договір. В Сполучених Штатах мережі взаємодіють вже близько 12 років: саме стільки часу кав'ярні ТМ Starbucks розташовуються в магазинах Target. В наступному році Target Corporation має намір здійснити експансію Канади та до 2014 року відкрити на території країни не менше 100 магазинів.

На сьогодні мережа магазинів роздрібної торгівлі під торговельними марками Target та SuperTarget налічує близько 1700 торговельних точок у США. Крім цього, магазини мережі працюють також на ринку Австралії. В січні 2011 компанія повідомила про свій намір вийти в Канаду.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується