22.02.2012

Перша Дитяча Академія: зимова активізація

Протягом трьох місяців компанія відкрила 5 франчайзингових закладів та вийшла на ринок Росії

В зимовий період до мережі дошкільних навчальних закладів під ТМ "Перша Дитяча Академія" долучилося 5 франчайзі. Регіональні партнери розпочали роботу в Севастополі та Хмельницьку, в столиці програму "Життя в долонях" купили студія спорту та розвитку "Аніма", а також - 2 центри дитячого розвитку Добрий Дім "Мама House". Крім цього, компанія вийшла на ринок Росії. "14 березня відкриється перший франчайзинговий заклад Першої Дитячої Академії в Москві, - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії Олена Білоусова. - Надалі маємо намір активно розвиватися не лише на території України, але й за її межами. Так, на сьогодні ведуться переговори з потенційними партнерами із Польщі. Пріоритетними для Першої Дитячої Академії є ринки Казахстану та Росії".

Перша Дитяча Академія, діти, навчання, уроки, заняття, малюки, природознавство, навчальні матеріали, іграшки, франчайзинг, франшиза Фото Перша Дитяча Академія

Навчальна програма "Життя в долонях" - це тренування восьми базових видів інтелекту дитини, розвиток критичного та логічного мислення та навчання іноземній мові у стовідсотковому мовному середовищі.

В майбутньому Перша Дитяча Академія має намір впровадити програму "Життя в долонях" і в державних дошкільних закладах. "Для реалізації проекту в муніципальних дитсадках необхідне сприяння органів державної влади, або меценатів, що цілком можливо у вітчизняних реаліях, - стверджує Олена Білоусова. - На сьогодні існує багато позитивних прикладів. Так, наприклад, нещодавно мер Вінниці закупив інтерактивні дошки для всіх шкіл міста (одна дошка коштує як мінімум € 3-4 тис.). Те ж саме зробив мер невеликого міста Славутич".

Перша Дитяча Академія на українському ринку освітніх послуг з'явилася в 2010 році. Того ж року була розроблена пропозиція франчайзингової співпраці, використовувати яку компанія почала вже в 2011. Зараз в Україні функціонує 7 точок мережі: одна власна в столиці та шість франчайзингових в Києві, Миколаєві, Севастополі та Харкові. Незабаром дошкільні заклади по франчайзингу з'являться в Одесі, Донецьку, Харкові та Дніпропетровську.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Перша Дитяча Академія: зимова активізація

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank