20.02.2012

Квітка: 100 щороку

Компанія має намір відкрити франчайзингове представництво у кожному місті України, потім - завоювати ринок РФ

Холдинг UFL.UA виник в 2010 році внаслідок симбіозу таких гравців ринку, як «UFL.UA» та "Квітка". Обидві компанії працюють на вітчизняному ринку доставки квітів з 2003 року. На сьогодні холдинг обслуговує більше 60 тисяч клієнтів та співпрацює з більш ніж 300 партнерами по всій території України. Компанія розробила франчайзингову пропозицію під ТМ "Квітка" та має намір охопити мережею всю державу. "Кожного року ми плануємо приєднувати по 100 франчайзингових точок, - розповіла порталу Franchising.ua представник холдингу UFL.UA Катерина Ліщинер. - Найбільш пріоретитнеми для нас на сьогодні є обласні центри, хоча прагнемо відкрити представництво у кожному місті країни, а також - поступово завоювати ринок сусідньої Росії".

Квітка, букет, флорист

UFL.UA пропонує своїм партнерам три варіанти співпраці: Доставка Мінімал (450 грн), Доставка Плюс (1990 грн) та Салон+Доставка (8 тис. грн).

"До розвитку по франчайзингу нас спонукало бажання збільшити кількість "зворотніх" замовлень. Адже майже в кожному квітковому магазині покупці цікавляться можливістю доставки квітів в інші міста, щоб привітати своїх родичів, друзів, колег, - стверджує Катерина Ліщинер. - Зараз такі привітання користуються значною популярністю. Проте в 90% таких магазинів флористи не мають можливості приймати подібні замовлення через відсутність напрацьованої партнерської бази, знань та досвіду".

UFL.UA пропонує своїм партнерам три варіанти співпраці: Доставка Мінімал (450 грн), Доставка Плюс (1990 грн) та Салон+Доставка (8 тис. грн). Можливість долучитися до мережі мають як пункти з продажу квітів у маленьких містах та околицях, так і великі квіткові магазини та салони. Мінімальний набір персоналу, необхідний для роботи однієї точки, складається з одного водія та одного флориста.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank