20.02.2012

IDS Aqua Service планує додаткові послуги

Разом з бутильованою водою компанія постачатиме клієнтам чай, каву, воду у малій тарі тощо

В поточному році компанія IDS Aqua Service має намір розширювати мережу та покрити послугою доставки води всі міста із населенням від 25 тисяч чоловік. "Крім розширення мережі значна увага приділятиметься контролю відповідності сервісних стандартів партнерів стандартам IDS Aqua Service, а також - забезпеченню клієнтів повним спектром додаткових послуг та можливостей, які підсилюють доставку води, - розповів порталу Franchising.ua директор з дистрибуції IDS Aqua Service Олексій Костильов. - Наприклад, в подальшому ми плануємо здійснювати поставку води разом із додатковим товаром, таким, як чай, кава, вода у малій тарі тощо".

бутильована вода

Мінімальні витрати на запуск точки (включаючи вступний платіж - від 10.000 грн) становлять 130.000 грн. Роялті складають 6% від обсягу закупленої води, рекламний внесок - відсутній. Бізнес обіцяє окупитися за 24 місяці.

Півроку тому IDS Aqua Service розпочала франчайзингову діяльність. Протягом цього періоду на території України з'явилося 39 франчайзингових представництв. "Створення мережі відбувалось двома шляхами: переведенням співпраці з існуючими дистрибьюторами та дилерами компанії у формат франчайзингу та активним пошуком партнерів в регіонах, вакантних для розвитку бізнесу IDS Aqua Service, - розповідає Олексій Костильов. - Перші 20 франчайзі компанії розпочали роботу завдяки першій схемі, ще 19 - це нові представники, яких було залучено силами працівників IDS Aqua Service".

Компанія Нова (в майбутньому IDS Aqua Service) була створена у 1996 році як офіційний національний дистрибутор ТМ Моршинська, а з 2005 року, після партнерського злиття з IDS Group Ukraine, почала спеціалізуватися виключно на доставці води додому та в офіси. В Україні компанії належать чотири заводи: в Трускавці, Моршині, Миргороді та в Голій Пристані.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank