Понеділок
13.02.2012
В Києві відкрився перший повноцінний магазин з продукцією торговельної марки
 

Тиждень тому під ТМ "Е-сигаретка" запрацював перший заклад в новому форматі. В Києві, на ст. метро "Лівобережна", відкрився стаціонарний магазин з однойменною продукцією. До цього часу мережа розвивалася лише за рахунок острівців у торговельних центрах. "Перевага нового формату в тому, що в магазині є місце для дегустації. Клієнт може безкоштовно скористатися електронними сигаретами за чашечкою кави, - розповів порталу Franchising.ua керівник проекту компанії “Е-сигаретка” Владислав Кметь. - Розмір торговельної точки становить близько 20 м2. Якщо формат зарекомендує себе, то в майбутньому запропонуємо його франчайзі".

Розвиток по франчайзингу компанія, яка займається ТМ "Е-сигаретка", розпочала навесні 2011 року. На сьогодні в мережі працює 60 точок продажу, 45 з яких - франчайзингові. "Ми стали першою компанією з продажу електронних сигарет, яка використала схему франчайзингу, - розповідає Владислав Кметь. - Та протягом року на ринку відбулися зміни, і в нас у цьому напрямку з'явилися конкуренти, які також застосували таку модель розвитку. Крім того, сьогодні активно розвиваються онлайн-продажі. Цей сервіс не передбачає якихось гарантій, а тому ціни на товар значно нижчі".

Для того, щоб відкрити свій магазин під ТМ "Е-сигаретка", достатньо взяти в оренду 2-4 м2 площі в торговельному центрі або супермаркеті. Розмір початкового капіталу коливається від 28 до 40 тис. грн. Паушальний внесок становить 3 тис. грн.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується