П'ятниця
10.02.2012
До 2015 року компанія відкриє в РФ 1200 нових магазинів
 

Компанія Adidas заявила про свій намір до 2015 року відкрити в Росії ще 1200 магазинів однойменної мережі. Як вважають експерти компанії, Росію вигідно відрізняє від Європи те, що, незважаючи на низький рівень доходів, громадяни РФ активніше витрачають гроші та не схильні заощаджувати на випадок настання економічної нестабільності. Голова правління Adidas Герберт Хайнер стверджує, що на сьогодні у світі все вирішують три крупні ринки: Росія та СНД, Північна Америка та Китай. Саме на них, вважає він, і потрібно збільшувати товарообіг.

Adidas AG - це німецький промисловий концерн, що спеціалізується на виготовленні спортивного взуття, одягу та інвентарю. Йому належить 8 підприємств у Німеччині та більше 25 дочірніх компаній в інших країнах світу, в тому числі й у Франції, Великобританії, США, Канаді та ПАР. В Росії на сьогодні працює кілька сотень магазинів під ТМ Adidas.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?