09.02.2012

Helen Doron запускає оновлену English for Infants

Навчальна програма компанії розрахована на дітей віком 1,5-3 роки

Компанія Helen Doron зараз активно займається впровадженням оновленої навчальної програми "English for Infants", яка розрахована на дітей віком від 1,5 до 3 років. "English for Infants" була розроблена Хелен Дорон, - розповіла порталу Franchising.ua національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб. - На початку березня в Іспанії відбудеться міжнародна конференція мастер-франчайзерів компанії, на якій і презентуватиметься оновлена програма. Вона є чимось зовсім новим, а тому ми очікуємо від неї незвичайних результатів. На сьогодні ми готуємось до її впровадження в навчальний процес та влітку підготуємо вчителів". В Україні програма стартуватиме з початку нового навчального року.

Helen Doron, франчайзинг, франшиза

Програма Helen Doron розроблена в 1985 році і пройшла практичну перевірку своєї ефективності

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 41 центр по всій території України. Протягом трьох останніх місяців в мережі відкрилося ще 6 центрів компанії. Зараз ведуться переговори з потенційними франчайзі з Криму, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжя та Хмельницького.

Helen Doron Early English - це система освоєння іноземної мови за принципом рідної - безперекладний метод. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, на сьогоднішній день використовують в 32 країнах світу, де працюють вже близько 700 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 800 тисяч дітей.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Helen Doron запускає оновлену English for Infants

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank