Helen Doron запускає оновлену English for Infants

Четвер
09.02.2012
Навчальна програма компанії розрахована на дітей віком 1,5-3 роки
 

Компанія Helen Doron зараз активно займається впровадженням оновленої навчальної програми "English for Infants", яка розрахована на дітей віком від 1,5 до 3 років. "English for Infants" була розроблена Хелен Дорон, - розповіла порталу Franchising.ua національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб. - На початку березня в Іспанії відбудеться міжнародна конференція мастер-франчайзерів компанії, на якій і презентуватиметься оновлена програма. Вона є чимось зовсім новим, а тому ми очікуємо від неї незвичайних результатів. На сьогодні ми готуємось до її впровадження в навчальний процес та влітку підготуємо вчителів". В Україні програма стартуватиме з початку нового навчального року.

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 41 центр по всій території України. Протягом трьох останніх місяців в мережі відкрилося ще 6 центрів компанії. Зараз ведуться переговори з потенційними франчайзі з Криму, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжя та Хмельницького.

Helen Doron Early English - це система освоєння іноземної мови за принципом рідної - безперекладний метод. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, на сьогоднішній день використовують в 32 країнах світу, де працюють вже близько 700 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 800 тисяч дітей.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується