Ваш Карниз призупинив франчайзинг

Середа
08.02.2012
Надалі компанія інвестуватиме у власні магазини
 

Компанія "Кардинал", яка розвиває роздрібну мережу магазинів ТМ "Ваш Карниз", вирішила призупинити франчайзинг. Як повідомив порталу Franchising.ua заступник директора компанії з франчайзингу Тарас Фок, тепер "Кардинал" інвестуватиме, в основному, в розвиток власних магазинів. На сьогодні в мережі працює 10 власних та 6 франчайзингових магазинів. Точки з продажу товарів ТМ "Ваш Карниз" знаходяться у Львові, Києві, Івано-Франківську, Рівному, Вінниці, Ужгороді, Луцьку, Червонограді та Долині.

Пригадаємо, що наприкінці 2009 року "Кардинал" повідомила про своє рішення розвивати роздрібну мережу магазинів ТМ "Ваш Карниз". Компанія мала намір охопити мережею всі обласні центри. Для відкриття магазину під ТМ "Ваш карниз" підприємцю потрібно було володіти інвестиціями в розмірі від від $18.000 та сплатити $2.000 паушального внеску.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується