07.02.2012

Plato продаватиме українське

25% одягу та взуття для магазинів мережі шитиме вітчизняний виробник

МТІ оприлюднила нову концепцію розвитку мережі магазинів одягу та взуття ТМ Plato. Згідно з нею, компанія має намір збільшити частку вітчизняного виробника у постачанні товарів для мережі. На сьогодні українські фабрики шиють 5% одягу та взуття, яке продається в магазинах Plato. Решта виготовляється в Азії та Європі. Як стверджує управляючий директор МТІ, Сергій Батрітдінов, на протязі 5 років частка вітчизняного виробника збільшиться до 25%. Вже сьогодні компанія співпрацює з фабриками з Макіївки, Донецьку та Запоріжжя.

Plato, одяг, взуття

Основу колекції мережі магазинів Plato становлять торговельні марки Golderr, Blink та Lobster

Ще одне нововведення у мережі Plato - це зонування приміщень (у магазині будуть жіночий, чоловічий та дитячий зали) та створення "зони падаючих цін", де знижка на товар збільшуватиметься в залежності від часу його перебування в магазині. 12 із 67 магазинів, що працюють в Україні, вже застосували до своїх приміщень нову концепцію розвитку. Решта будуть переобладнані протягом 2012 року. Інвестиції, необхідні для переобладнання одного магазину, становлять 3 тис. грн на 1 м2.

Групі компаній МТІ, яка була заснована в 1991 році, належить сьогодні 217 взуттєвих магазинів в Україні та 20 в Казахстані. Компанія займається розвитком взуттєвих брендів "Інтертоп", Plato, Kidditop, Ecco та Geox, а також мереж монобрендових магазинів Timberland і Marc O'Polo тощо. В Україні представлені також мультибрендові мережі магазинів одягу Urban United та Noa Noa, створення яких теж ініціювала компанія. Кілька років тому МТІ розвивала в Україні франчайзингову мультибрендову мережу магазинів взуття ЄВРОТОП. Окрім розвитку роздрібних мереж компанія займається продажем комп'ютерної техніки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Plato продаватиме українське

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank