Академія банного мистецтва: формат на вибір

Четвер
02.02.2012
Своїм партнерам Академія запропонувала дві концепції: Наша банька і Руська баня
 

Фахівці, якими була створена Міжнародна Академія банного мистецтва, працюють у сфері банного бізнесу з 2002 року. Їхня діяльність розпочалася з відкриття банно-оздоровчого комплексу в Херсоні, після чого зайнялися консалтингом будівництва баней в Одесі, Миколаєві та Київській області. В 2010 стартувала професійна програма навчання банного персоналу. Зараз Академія виводить на ринок дві франчайзингові концепції: "Наша банька" та "Руська баня".Франшизи, пропоновані Міжнародною Академією банного мистецтва, відрізняються одна від одної своїми розмірами та сумою інвестицій, необхідною для початку справи. "Наша банька" - це універсальний проект малої форми. Оптимальний розмір площі становить від 70 до 130 м2. Тому ми можемо переобладнати під нього будь-яку баню, сауну чи інше приміщення, в якому можна б було проводити банно-оздоровчі процедури,- розповіла порталу Franchising.ua представник компанії Наталя Міщенко. - Реконструкція зазвичай займає від 2-х місяців. Запуск проекту вимагає близько 30 тис. доларів, які окупляться протягом року. "Руська баня" - це проект, площею від 130 м2. Для кожного окремого випадку сума інвестицій буде різною, але передбачувані строки окупності становлять від 2 роки".

На сьогодні Міжнародній Академії належать три Академії банного мистецтва та два банні комплекси: під ТМ "Руська баня" в Києві та під ТМ "Наша банька" в Бучі. "Незабаром буде запущено франчайзинговий проект "Наша банька" у центрі Києва. Зараз ми займаємся переобладнанням сауни відповідно до затверджених франчайзинговим проектом стандартів, - розповідає Наталя Міщенко. - Крім цього, ми ведемо переговори з партнером з Росії, який має намір відкрити в РФ два банно-оздоровчих комплекси по франчайзингу. Заявки на співпрацю до нас також надходять з Казахстану, Німеччини та Прибалтики".

Для відкриття бані під ТМ "Наша банька" франчайзі необхідно сплатити паушальний внесок у розмірі 73 тис. грн, під ТМ "Руська баня" - 95,2 тис. грн. В першому випадку роялті становлить 1190 грн щомісяця, в другому - 3900 грн.


популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016