02.02.2012

Академія банного мистецтва: формат на вибір

Своїм партнерам Академія запропонувала дві концепції: Наша банька і Руська баня

Фахівці, якими була створена Міжнародна Академія банного мистецтва, працюють у сфері банного бізнесу з 2002 року. Їхня діяльність розпочалася з відкриття банно-оздоровчого комплексу в Херсоні, після чого зайнялися консалтингом будівництва баней в Одесі, Миколаєві та Київській області. В 2010 стартувала професійна програма навчання банного персоналу. Зараз Академія виводить на ринок дві франчайзингові концепції: "Наша банька" та "Руська баня".Франшизи, пропоновані Міжнародною Академією банного мистецтва, відрізняються одна від одної своїми розмірами та сумою інвестицій, необхідною для початку справи. "Наша банька" - це універсальний проект малої форми. Оптимальний розмір площі становить від 70 до 130 м2. Тому ми можемо переобладнати під нього будь-яку баню, сауну чи інше приміщення, в якому можна б було проводити банно-оздоровчі процедури,- розповіла порталу Franchising.ua представник компанії Наталя Міщенко. - Реконструкція зазвичай займає від 2-х місяців. Запуск проекту вимагає близько 30 тис. доларів, які окупляться протягом року. "Руська баня" - це проект, площею від 130 м2. Для кожного окремого випадку сума інвестицій буде різною, але передбачувані строки окупності становлять від 2 роки".

Наша Банька, Руська Баня, березові віники, фітотерапія

Оздоровчі процедури в банях ТМ "Наша банька" тривають 2 години, у "Руській бані" - 3.

На сьогодні Міжнародній Академії належать три Академії банного мистецтва та два банні комплекси: під ТМ "Руська баня" в Києві та під ТМ "Наша банька" в Бучі. "Незабаром буде запущено франчайзинговий проект "Наша банька" у центрі Києва. Зараз ми займаємся переобладнанням сауни відповідно до затверджених франчайзинговим проектом стандартів, - розповідає Наталя Міщенко. - Крім цього, ми ведемо переговори з партнером з Росії, який має намір відкрити в РФ два банно-оздоровчих комплекси по франчайзингу. Заявки на співпрацю до нас також надходять з Казахстану, Німеччини та Прибалтики".

Для відкриття бані під ТМ "Наша банька" франчайзі необхідно сплатити паушальний внесок у розмірі 73 тис. грн, під ТМ "Руська баня" - 95,2 тис. грн. В першому випадку роялті становлить 1190 грн щомісяця, в другому - 3900 грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Академія банного мистецтва: формат на вибір

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank