Академія банного мистецтва: формат на вибір

Четвер
02.02.2012
Своїм партнерам Академія запропонувала дві концепції: Наша банька і Руська баня
 

Фахівці, якими була створена Міжнародна Академія банного мистецтва, працюють у сфері банного бізнесу з 2002 року. Їхня діяльність розпочалася з відкриття банно-оздоровчого комплексу в Херсоні, після чого зайнялися консалтингом будівництва баней в Одесі, Миколаєві та Київській області. В 2010 стартувала професійна програма навчання банного персоналу. Зараз Академія виводить на ринок дві франчайзингові концепції: "Наша банька" та "Руська баня".Франшизи, пропоновані Міжнародною Академією банного мистецтва, відрізняються одна від одної своїми розмірами та сумою інвестицій, необхідною для початку справи. "Наша банька" - це універсальний проект малої форми. Оптимальний розмір площі становить від 70 до 130 м2. Тому ми можемо переобладнати під нього будь-яку баню, сауну чи інше приміщення, в якому можна б було проводити банно-оздоровчі процедури,- розповіла порталу Franchising.ua представник компанії Наталя Міщенко. - Реконструкція зазвичай займає від 2-х місяців. Запуск проекту вимагає близько 30 тис. доларів, які окупляться протягом року. "Руська баня" - це проект, площею від 130 м2. Для кожного окремого випадку сума інвестицій буде різною, але передбачувані строки окупності становлять від 2 роки".

На сьогодні Міжнародній Академії належать три Академії банного мистецтва та два банні комплекси: під ТМ "Руська баня" в Києві та під ТМ "Наша банька" в Бучі. "Незабаром буде запущено франчайзинговий проект "Наша банька" у центрі Києва. Зараз ми займаємся переобладнанням сауни відповідно до затверджених франчайзинговим проектом стандартів, - розповідає Наталя Міщенко. - Крім цього, ми ведемо переговори з партнером з Росії, який має намір відкрити в РФ два банно-оздоровчих комплекси по франчайзингу. Заявки на співпрацю до нас також надходять з Казахстану, Німеччини та Прибалтики".

Для відкриття бані під ТМ "Наша банька" франчайзі необхідно сплатити паушальний внесок у розмірі 73 тис. грн, під ТМ "Руська баня" - 95,2 тис. грн. В першому випадку роялті становлить 1190 грн щомісяця, в другому - 3900 грн.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016