01.02.2012

Country Chicken сконцентрувалася на Росії

У зв’язку з активізацією діяльності в РФ компанія не має наміру найближчим часом виходити на український ринок

Country Chicken в 2012 році зосередить сили на розвитку бренду в Росії. Рік тому компанія розглядала український ринок як пріоритетний та активно шукала партнерів-франчайзі у нашій країні. Проте, як повідомила фахівець компанії з міжнародних відносин Світлана Калілець, Country Chicken найближчим часом не має наміру відкривати представництво в Україні. Варіант пошуку мастер-франчайзі компанія не розглядає, проте, як стверджують представники Country Chicken, заявки з України поступають регулярно.

Country Chicken робить ставку на здоровий фаст-фуд, використовуючи для приготування своїх страв спеціально розроблене, фірмове масло з насіння бавовни з відсутністю холестерину

Російські підприємці прихильно поставилися до франшизи Country Chicken. За рік діяльності на ринку в країні відкрилося 17 франчайзингових фаст-фудів, які працюють у всіх 7 федеральних округах.

Country Chicken - це концепція здорового фаст-фуду родом з Австралії. Компанія Country Chicken працює на ринку, починаючи з 1994 року. На сьогоднішній день мережа об'єднує більше 450 франчайзингових підприємств в таких країнах як Австралія, Нова Зеландія, Самоа, Тонга, Індія, Фіджі та Росія.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Country Chicken сконцентрувалася на Росії

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank