01.02.2012

Country Chicken сконцентрувалася на Росії

У зв’язку з активізацією діяльності в РФ компанія не має наміру найближчим часом виходити на український ринок

Country Chicken в 2012 році зосередить сили на розвитку бренду в Росії. Рік тому компанія розглядала український ринок як пріоритетний та активно шукала партнерів-франчайзі у нашій країні. Проте, як повідомила фахівець компанії з міжнародних відносин Світлана Калілець, Country Chicken найближчим часом не має наміру відкривати представництво в Україні. Варіант пошуку мастер-франчайзі компанія не розглядає, проте, як стверджують представники Country Chicken, заявки з України поступають регулярно.

Country Chicken робить ставку на здоровий фаст-фуд, використовуючи для приготування своїх страв спеціально розроблене, фірмове масло з насіння бавовни з відсутністю холестерину

Російські підприємці прихильно поставилися до франшизи Country Chicken. За рік діяльності на ринку в країні відкрилося 17 франчайзингових фаст-фудів, які працюють у всіх 7 федеральних округах.

Country Chicken - це концепція здорового фаст-фуду родом з Австралії. Компанія Country Chicken працює на ринку, починаючи з 1994 року. На сьогоднішній день мережа об'єднує більше 450 франчайзингових підприємств в таких країнах як Австралія, Нова Зеландія, Самоа, Тонга, Індія, Фіджі та Росія.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank