26.01.2012

New York Street Pizza: експансія Донбасу

День тому компанія відкрила третій заклад у Донецьку, на черзі ще три у регіоні

Новий заклад під ТМ New York Street Pizza на 57 посадочних місць з'явився 25 січня в Донецьку. Це вже третя піцерія у місті, проте компанія не планує на цьому зупинятися. "Найближчим часом у шахтарській столиці запрацюють ще два франчайзингових заклади, - розповів порталу Franchising.ua генеральний директор компанії ТОВ "Нью-Йорк Піца" Роман Головатий. - Всі піцерії в Донецьку належать різним партнерам. Особливість нашого бізнесу в тому, що він потребує постійного нагляду. Франчайзі досить складно слідкувати одразу за кількома закладами, а тому партнер, зазвичай, не відкриває багато піцерій".

New York Street Pizza, франчайзинг, франшиза

Мережа піцерій New York Street Pizza добре розвинена як на заході, так і на сході країни

У 2011 році мережа піцерій New York Street Pizza поповнилася новими закладами в Донецьку, Сумах, Артемівську та Івано-Франківську. Крім цього компанія зазнала суттєвих внутрішніх змін. "Ми значно розширили асортимент, і тепер в нашому меню можна зустріти такі пропозиції, як хрустке філе, паста, стеки тощо, - розповідає Роман Головатий. - Також рік ознаменувався кадровими змінами, які продовжуватимуться й у 2012. В цьому році планується значне розширення мережі, а для того, щоб ретельно координувати діяльність партнерів в регіонах, потрібне збільшення персоналу компанії".

Незабаром відкриються нові заклади в Макіївці, Рівному, Червонограді, Києві та Білій Церкві. На сьогодні мережа налічує вже більше 30 закладів громадського харчування, більшість з яких - франчайзингові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
New York Street Pizza: експансія Донбасу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank