26.01.2012

New York Street Pizza: експансія Донбасу

День тому компанія відкрила третій заклад у Донецьку, на черзі ще три у регіоні

Новий заклад під ТМ New York Street Pizza на 57 посадочних місць з'явився 25 січня в Донецьку. Це вже третя піцерія у місті, проте компанія не планує на цьому зупинятися. "Найближчим часом у шахтарській столиці запрацюють ще два франчайзингових заклади, - розповів порталу Franchising.ua генеральний директор компанії ТОВ "Нью-Йорк Піца" Роман Головатий. - Всі піцерії в Донецьку належать різним партнерам. Особливість нашого бізнесу в тому, що він потребує постійного нагляду. Франчайзі досить складно слідкувати одразу за кількома закладами, а тому партнер, зазвичай, не відкриває багато піцерій".

New York Street Pizza, франчайзинг, франшиза

Мережа піцерій New York Street Pizza добре розвинена як на заході, так і на сході країни

У 2011 році мережа піцерій New York Street Pizza поповнилася новими закладами в Донецьку, Сумах, Артемівську та Івано-Франківську. Крім цього компанія зазнала суттєвих внутрішніх змін. "Ми значно розширили асортимент, і тепер в нашому меню можна зустріти такі пропозиції, як хрустке філе, паста, стеки тощо, - розповідає Роман Головатий. - Також рік ознаменувався кадровими змінами, які продовжуватимуться й у 2012. В цьому році планується значне розширення мережі, а для того, щоб ретельно координувати діяльність партнерів в регіонах, потрібне збільшення персоналу компанії".

Незабаром відкриються нові заклади в Макіївці, Рівному, Червонограді, Києві та Білій Церкві. На сьогодні мережа налічує вже більше 30 закладів громадського харчування, більшість з яких - франчайзингові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank