24.01.2012

Ассоль-Едженсі з’явилася в Луганську

Мережа об’єднує дві агенції по франчайзингу, ще з 5 потенційними партнерами компанія веде переговори

Мережа шлюбних агенцій компанії "Ассоль-Едженсі" поповнилася ще одним франчайзинговим відділенням. Відкриття відбулося 5 січня у Луганську. "На сьогодні у нас вже є 15 активних клієнток в цьому місті, які дуже раді, що потрапили до нас, адже дізналися, що наша агенція якісно відрізняється від інших, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії Сергій Подоляка. - Крім того, багато дівчат готуються до реєстрації". На сьогодні мережа "Ассоль-Едженсі" об’єднує також дві власні точки в Києві та Сумах та одну франчайзингову в Полтаві.

Ассоль фото, шлюбне агентство Асоль, знайомства з іноземцями, вийти заміж за іноземця, відкрити шлюбне агенство, познайомитися з іноземцем, франчайзинг, франшиза

"Ассоль-Едженсі" допомагає клієнтам долати мовні бар’єри: поряд завжди працюють високваліфіковані перекладачі

Зараз компанія перебуває у процесі переговорів із 5 потенціальними франчайзі. Пріоритетним для "Ассоль-Едженсі" є відкриття агенцій у містах з кількістю населення від 80 тис. людей. "Ми запрошуємо до співпраці з нами тих людей, які не лише хочуть заробляти гроші, але й займатися приємною цікавою справою, яка приносить радість людям і дає їм можливість змінити світ навколо себе, - стверджує Сергій Подоляка. - В 2012 ми плануємо запустити декілька нових унікальних сервісів та послуг, зацікавивши таким чином більшу кількість потенційних клієнтів. Також ставимо для себе ціль відкрити як мінімум 10 франчайзингових точок".

За умови дотримання стандартів франчайзера бізнес від "Ассоль-Едженсі" окупається протягом 6-8 місяців діяльності. Для відкриття шлюбної агенції під цим брендом необхідний офіс площею 30-40 м2 у легкодоступному місці.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank