19.01.2012

Дизайнерський одяг для магазину: особливості відбору

Розмова з директором компанії Yellow&Blue, яка розвиває мережу магазинів дизайнерського одягу, Євгеном Прибегою

Яким чином відбувається відбір дизайнерів для створення експериментальних колекцій, які щосезону презентуються разом з колекціями постійних дизайнерів?
У цьому процесі ми керуємось трьома головними критеріями. По-перше, ми відслідковуємо постійність дизайнера. Тобто, автором експериментальної колекції не може стати просто людина з цікавми думками: дизайнер повинен мати у своєму минулому як мінімум 5-6 колекцій, з допомогою яких можна визначити його "почерк". По-друге, обрані моделі повинні підходити для виконання на виробництві. Третім же критерієм відбору одягу є його комерційна успішність, яка визначається нашою господарською радою.

Євген Прибега

Євген Прибега - директор компанії Yellow&Blue

Чи може франчайзі компанії якимось чином брати участь у формуванні колекцій на наступний сезон, висловлювати свої побажання, тощо?

Ми щоразу запрошуємо наших франчайзі на Fashion Week, де разом розглядаємо деякі колекції, потім в нього є можливість ознайомитися з одягом українських дизайнерів в Інтернеті. Після чого в шоу-румі проходить фактичний відбір моделей, які будуть задіяні в колекції наступного сезону. Тобто ми прислухаємося до думки франчайзі, але остаточне рішення - за нами. Адже, буває, існують певні виробничі моменти, які унеможливлюють пошиття цієї чи іншої колекції, а партнерові про це невідомо.

Чи відрізняються якимось чином преференції Ваших клієнтів в Донецьку, Одесі, Дніпропетровську та Львові?

Так, вибір клієнтів дещо відрізняється за містами. Характерні так звані "ранні" та "запізнілі" реакції: коли колекція продається в одному місті, але не користується попитом в іншому. Потім проходить якийсь час і ситуація змінюється з точністю до навпаки.

Розмовляла Тетяна Малиняк

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Дизайнерський одяг для магазину: особливості відбору

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank