18.01.2012

Paradise. Гурман-клуб планує за кордон

Українська мережа міні-кав’ярень в ТЦ може з’явитися в Білорусії та Молдові

Компанія "Роастмастер" працює на українському ринку кавової продукції вже понад 14 років. В 2009 році керівництво прийняло рішення вийти за межі рітейлу та почати розвиток всеукраїнської мережі міні-кав'ярень "Paradise. Гурман-клуб". Відтоді відкрилося більше 40 власних точок у торговельних центрах Києва та Харкова, а також 12 франчайзингових міні-кав'ярень у Дніпропетровську, Запоріжжі, Кривому Розі, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці та Бучі. "Головний пріоритет цього року - повна експансія українського ринку за допомогою розширення мережі міні-кав'ярень. Сьогодні всі зусилля компанії спрямовані на збільшення присутності торговельної марки, а франчайзинг - це найоптимальніший засіб для досягнення цієї цілі, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії "Роастмастер" Ігор Нестеренко. - Крім цього зараз ми ведемо переговори з потенційними партнерами в Молдові та Білорусії. Отже, в майбутньому на нас чекають ринки інших країн".

Paradise. Гурман-клуб, міні-кавярня, жінка робить каву

Відкриття міні-кав’ярні під ТМ "Paradise. Гурман-клуб" потребує інвестицій в розмірі 40-50 тис. грн.

Кожен франчайзі компанії отримує ексклюзивне право на розвиток мережі у власному регіоні. Так, у Дніпропетровську партнер "Роастмастер" відкрив 5 франчайзингових точок, у Тернополі - 3, в Хмельницьку - 2 тощо.

Каві, яку реалізовує компанія "Роастмастер", властивий "середній" тон обсмаження. "Найбільш розповсюджений на вітчизняному ринку тон обсмаження - "європейський". "Середній", який пропонуємо ми, більш оригінальний, і майже не представлений в Україні", - розповідає Ігор Нестеренко.

Відкриття міні-кав'ярні під ТМ "Paradise. Гурман-клуб" потребує інвестицій в розмірі 40-50 тис. грн. Розмір паушального внеску становить 6,5 тис. грн. Своєрідним заохоченням для підприємця слугує те, що за умови відкриття наступної кав'ярні ця цифра скорочується вдвічі. Роялті складає 325 гривень та нараховується з 13 місяця діяльності. Крім міні-кав'ярень "Paradise. Гурман-клуб", компанія розвиває партнерську мережу Coffee-shop "Mini".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Paradise. Гурман-клуб планує за кордон

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank