Вівторок
17.01.2012
Перші агенції нерухомості по франчайзингу з’являться в столиці
 

Компанія Gek.od.ua, яка займається орендою комерційної нерухомості, працює в місті Одесі трохи більше двох років. Цього року Gek.od.ua прийняла рішення про розвиток мережі по франчайзингу у містах з кількістю населення більше 500 тисяч чоловік. "Найбільш пріоритетними для нас сьогодні є міста-мільйонники: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк та Львів, - розповів порталу Franchising.ua директор компанії Gek.od.ua Вячеслав Рекечинский. - Проте нашою пропозицією сьогодні цікавляться партнери і з менш розвинутих міст: Сімферополю, Луганську, Херсону тощо. Найбільше запитів отримуємо зі столиці, адже тут зібрано найбільше в Україні скупчення комерційної нерухомості, яка, до того ж, постійно зростає. Тому в найближчих планах маємо намір відкрити відділення в Києві. В кожному місті ми надаватимемо своїм франчайзі ексклюзивні права провадити діяльність на своїй території, щоб забезпечити їм відчуття впевненості та стабільності".

Умови, які ставить компанія до своїх франчайзі - достатньо прості. "Основною перевагою є відсутність прив'язки до часу та місця роботи, адже нашим франчайзі не потрібно орендувати офіс, а свій графік вони визначають самостійно, - стверджує Вячеслав Рекечинский. - Для того, щоб розпочати діяльність, партнер повинен мати фотоапарат з можливістю знімати відео, лептоп або стаціонарний комп'ютер з інтернетом, принтер і сканер для роздруківки договорів та мобільний і стаціонарний телефон. Також, від 100 до 200 гривень потрібно витрачати на розміщення оголошень в газетах та на інтернет-порталах". Франчайзер самостійно розробляє для партнера окремий сайт, де розміщуватимуться комерційні пропозиції: в Києві це буде домен gek.kiev.ua, в Донецьку - gek.dn.ua тощо. Загалом цей бізнес потребує інвестицій в розмірі від 1 до 5 тисяч гривень, та обіцяє окупитися за період в 1-2 місяці. "Я впевнений, що ця франшиза працюватиме у всіх містах України, - розповідає Вячеслав Рекечинский, - адже у нас єдина схема роботи, тільки різні вулиці та приміщення, а також - велике бажання проявити свої знання у роботі з комерційною нерухомістю".


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується