16.01.2012

Pit-Stop Express Мийка планує 100

Мобільні автомийки з засобами для миття літаків відкриватимуться у містах з населенням від 200 тисяч чоловік

Pit-Stop Express Мийка вийшла на український ринок у вересні 2010 року. Діяльність розпочалася у Дніпропетровську, де було відкрите власне представництво. В 2011 компанія запропонувала співпрацю на умовах франчайзингу. В квітні перший партнерський філіал почав працювати у Донецьку, а за ним послідували відкриття у Полтаві та Запоріжжі. Сьогодні франчайзер має намір розвивати роздрібну мережу мобільних автомийок на всій території України і відкрити близько 100 представництв у містах з кількістю населення більше 200 тисяч чоловік.

Pit-Stop Express Мийка

Відкриття мобільної автомийки "Pit-Stop Express Мийка" потребує інвестицій у розмірі близько 10 тисяч гривень.

Засоби, які використовуються мобільними мийками Pit-Stop Express, раніше застосовувалися у найбільш засушливих штатах США для миття літаків. Сьогодні хімічні спреї для миття подібних поверхонь набули широкого розповсюдження і використовуються також для автомобілів. В Україні це новинка. "На початку співпраці франчайзі повинен відкрити представництво в якомусь торговельному центрі зі стоянкою, розрахованою не менше ніж на 300 паркомісць. Тут партнер обслуговуватиме своїх перших клієнтів, - розповів порталу Franchising.ua директор компанії Pit-Stop Express Мийка Роман Каленчук. - Згодом весь спектр послуг надаватиметься у місці зручному для клієнта: вдома, на роботі, і навіть на центральній площі міста тощо. Весь процес триває всього 20 хвилин. Таким чином водієві не доведеться витрачати на миття машини багато часу".

Відкриття мобільної автомийки "Pit-Stop Express Мийка" потребує інвестицій у розмірі близько 10 тисяч гривень, паушальний внесок складає 12,3 тис. гривень. Окупитися бізнес обіцяє вже за перші 5-6 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank