16.01.2012

Pit-Stop Express Мийка планує 100

Мобільні автомийки з засобами для миття літаків відкриватимуться у містах з населенням від 200 тисяч чоловік

Pit-Stop Express Мийка вийшла на український ринок у вересні 2010 року. Діяльність розпочалася у Дніпропетровську, де було відкрите власне представництво. В 2011 компанія запропонувала співпрацю на умовах франчайзингу. В квітні перший партнерський філіал почав працювати у Донецьку, а за ним послідували відкриття у Полтаві та Запоріжжі. Сьогодні франчайзер має намір розвивати роздрібну мережу мобільних автомийок на всій території України і відкрити близько 100 представництв у містах з кількістю населення більше 200 тисяч чоловік.

Pit-Stop Express Мийка

Відкриття мобільної автомийки "Pit-Stop Express Мийка" потребує інвестицій у розмірі близько 10 тисяч гривень.

Засоби, які використовуються мобільними мийками Pit-Stop Express, раніше застосовувалися у найбільш засушливих штатах США для миття літаків. Сьогодні хімічні спреї для миття подібних поверхонь набули широкого розповсюдження і використовуються також для автомобілів. В Україні це новинка. "На початку співпраці франчайзі повинен відкрити представництво в якомусь торговельному центрі зі стоянкою, розрахованою не менше ніж на 300 паркомісць. Тут партнер обслуговуватиме своїх перших клієнтів, - розповів порталу Franchising.ua директор компанії Pit-Stop Express Мийка Роман Каленчук. - Згодом весь спектр послуг надаватиметься у місці зручному для клієнта: вдома, на роботі, і навіть на центральній площі міста тощо. Весь процес триває всього 20 хвилин. Таким чином водієві не доведеться витрачати на миття машини багато часу".

Відкриття мобільної автомийки "Pit-Stop Express Мийка" потребує інвестицій у розмірі близько 10 тисяч гривень, паушальний внесок складає 12,3 тис. гривень. Окупитися бізнес обіцяє вже за перші 5-6 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Pit-Stop Express Мийка планує 100

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank