12.01.2012

Scorini сімейна буде на курортах

До червня кав’ярні-піцерії ТМ Scorini відкриються в Бердянську та Залізному Порті

Scorini продовжує розширеня мережі кав'ярень-піцерій. До початку літа компанія планує відкрити заклади "Scorini сімейна" в таких курортних містах, як Залізний Порт (Херсонська область) та Бердянськ (Запорізька область). Обидві точки працюватимуть на умовах франчайзингу. В лютому та березні партнери в Хмельницькому та Кривому Розі відкриють кав'ярні-піцерії, також Scorini Espresso Bar з'явиться у Херсоні. Крім того, в режимі очікування знаходиться заклади в Севастополі, Чернівцях та Гайсингу.

Scorini, велика піца, піцерія

"Scorini сімейна" у Сумах

На сьогодні точки під брендом "Scorini сімейна" працюють у таких містах, як Київ, Житомир та Суми. Відкриття закладу у Сумах відбулося в грудні минулого року. "В перші дні функціонування закладу зал був переповнений, - розповів порталу Franchising.ua власник концепції Scorini Констянтин Корольков. - Людям дуже сподобалась атмосфера та наша фірмова піца. Деякі клієнти підходили до мене, дякували, і казали, що в Сумах нічого схожого ще не було. Найближчим часом ми плануємо освоїти ще один поверх приміщення, де розташована ця кав'ярня-піцерія, розширивши таким чином територію закладу".

На сьогодні мережа Scorini об'єднує 11 точок Scorini Caffe Punto, 7 Scorini Espresso Bar та три "Scorini сімейних". Головний акцент компанія робить на останні два формати.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank