12.01.2012

Scorini сімейна буде на курортах

До червня кав’ярні-піцерії ТМ Scorini відкриються в Бердянську та Залізному Порті

Scorini продовжує розширеня мережі кав'ярень-піцерій. До початку літа компанія планує відкрити заклади "Scorini сімейна" в таких курортних містах, як Залізний Порт (Херсонська область) та Бердянськ (Запорізька область). Обидві точки працюватимуть на умовах франчайзингу. В лютому та березні партнери в Хмельницькому та Кривому Розі відкриють кав'ярні-піцерії, також Scorini Espresso Bar з'явиться у Херсоні. Крім того, в режимі очікування знаходиться заклади в Севастополі, Чернівцях та Гайсингу.

Scorini, велика піца, піцерія

"Scorini сімейна" у Сумах

На сьогодні точки під брендом "Scorini сімейна" працюють у таких містах, як Київ, Житомир та Суми. Відкриття закладу у Сумах відбулося в грудні минулого року. "В перші дні функціонування закладу зал був переповнений, - розповів порталу Franchising.ua власник концепції Scorini Констянтин Корольков. - Людям дуже сподобалась атмосфера та наша фірмова піца. Деякі клієнти підходили до мене, дякували, і казали, що в Сумах нічого схожого ще не було. Найближчим часом ми плануємо освоїти ще один поверх приміщення, де розташована ця кав'ярня-піцерія, розширивши таким чином територію закладу".

На сьогодні мережа Scorini об'єднує 11 точок Scorini Caffe Punto, 7 Scorini Espresso Bar та три "Scorini сімейних". Головний акцент компанія робить на останні два формати.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Scorini сімейна буде на курортах

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank