12.01.2012

Mortimer: поповнення наприкінці 2011

За перший рік в Україні Mortimer English Club підписали 5 контрактів з франчайзі

В кінці грудня 2011 року компанія Mortimer English Club підписала ще два контракти у регіонах. "Франчайзингові школи у Кіровограді та Дніпропетровську запрацюють не пізніше цієї весни, - розповіла порталу Franchising.ua представник мережі центрів з англійської мови Mortimer English Club в Україні Інна Азарова. - Обидві наші нові партнери - високомотивовані жінки з активною життєвою позицією - з великим ентузіазмом та натхненням вже розпочали роботу по створенню своїх клубів. Ми впевнені, що завдяки нашій підтримці та унікальній методиці викладання Mortimer на них чекає успіх".

Фото пункту системи Mortimer

Mortimer English Club пропонує дітям і дорослим можливість вивчити англійську мову за допомогою веселих ігор і без особливих зусиль - тим же способом, яким освоюється рідна мова

Для мастер-франчайзі Mortimer English Club в Україні минулий рік був досить плідним. "Лише за перший рік в Україні ми підписали 5 контрактів з франчайзі, і це багатообіцяючий початок, яким не кожна франчайзингова компанія в сфері освіти може похвалитися, - стверджує Інна Азарова. - Система Mortimer English Club приваблює унікальністю своєї методики та успішним міжнародним досвідом. На даний момент ми ведемо переговори ще з кількома потенційними партнерами у Києві та регіонах. Тому в 2012 темпи розвитку мережі тільки зростатимуть".

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club на сьогодні об'єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу. Чотири центри, два з яких відкриті на умовах франчайзингу, працюють сьогодні в столиці. В кінці січня розпочнуть свою роботу перші школи в регіонах: відкриття відбудуться у Львові та Кіровограді. Концепції викладання, яка використовується компанією, уже понад 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Mortimer: поповнення наприкінці 2011

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank