Mortimer: поповнення наприкінці 2011

Четвер
12.01.2012
За перший рік в Україні Mortimer English Club підписали 5 контрактів з франчайзі
 

В кінці грудня 2011 року компанія Mortimer English Club підписала ще два контракти у регіонах. "Франчайзингові школи у Кіровограді та Дніпропетровську запрацюють не пізніше цієї весни, - розповіла порталу Franchising.ua представник мережі центрів з англійської мови Mortimer English Club в Україні Інна Азарова. - Обидві наші нові партнери - високомотивовані жінки з активною життєвою позицією - з великим ентузіазмом та натхненням вже розпочали роботу по створенню своїх клубів. Ми впевнені, що завдяки нашій підтримці та унікальній методиці викладання Mortimer на них чекає успіх".

Для мастер-франчайзі Mortimer English Club в Україні минулий рік був досить плідним. "Лише за перший рік в Україні ми підписали 5 контрактів з франчайзі, і це багатообіцяючий початок, яким не кожна франчайзингова компанія в сфері освіти може похвалитися, - стверджує Інна Азарова. - Система Mortimer English Club приваблює унікальністю своєї методики та успішним міжнародним досвідом. На даний момент ми ведемо переговори ще з кількома потенційними партнерами у Києві та регіонах. Тому в 2012 темпи розвитку мережі тільки зростатимуть".

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club на сьогодні об'єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу. Чотири центри, два з яких відкриті на умовах франчайзингу, працюють сьогодні в столиці. В кінці січня розпочнуть свою роботу перші школи в регіонах: відкриття відбудуться у Львові та Кіровограді. Концепції викладання, яка використовується компанією, уже понад 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999 року.