Mortimer: поповнення наприкінці 2011

Четвер
12.01.2012
За перший рік в Україні Mortimer English Club підписали 5 контрактів з франчайзі
 

В кінці грудня 2011 року компанія Mortimer English Club підписала ще два контракти у регіонах. "Франчайзингові школи у Кіровограді та Дніпропетровську запрацюють не пізніше цієї весни, - розповіла порталу Franchising.ua представник мережі центрів з англійської мови Mortimer English Club в Україні Інна Азарова. - Обидві наші нові партнери - високомотивовані жінки з активною життєвою позицією - з великим ентузіазмом та натхненням вже розпочали роботу по створенню своїх клубів. Ми впевнені, що завдяки нашій підтримці та унікальній методиці викладання Mortimer на них чекає успіх".

Для мастер-франчайзі Mortimer English Club в Україні минулий рік був досить плідним. "Лише за перший рік в Україні ми підписали 5 контрактів з франчайзі, і це багатообіцяючий початок, яким не кожна франчайзингова компанія в сфері освіти може похвалитися, - стверджує Інна Азарова. - Система Mortimer English Club приваблює унікальністю своєї методики та успішним міжнародним досвідом. На даний момент ми ведемо переговори ще з кількома потенційними партнерами у Києві та регіонах. Тому в 2012 темпи розвитку мережі тільки зростатимуть".

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club на сьогодні об'єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу. Чотири центри, два з яких відкриті на умовах франчайзингу, працюють сьогодні в столиці. В кінці січня розпочнуть свою роботу перші школи в регіонах: відкриття відбудуться у Львові та Кіровограді. Концепції викладання, яка використовується компанією, уже понад 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999 року.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується