05.01.2012

Сприятливий рік для американського франчайзингу

Експерти прогнозують у 2012 році збільшення кількості франчайзингових точок у США на 2%

2011 рік, як і два попередніх, на американському ринку не був занадто люб'язним до франчайзингу. За даними Міжнародної асоціації франчайзингу (IFA), число мережевих компаній в США знизилося в третій раз поспіль, цього разу на 0,6%. Однак у 2012 році число франчайзингових підприємств, наприклад в сегменті швидкого ресторанного обслуговування, буде рости більш ніж на одну п'яту.

Mc

Число франчайзингових точок у сфері ресторанного господарства США зросте на 21%

"Зниження було більшим, ніж очікувалося, - заявив в інтерв'ю Wall Street Journal Стів Калдейра, глава IFA. - Одна з причин, ймовірно, відсутність доступу до кредитів для підприємців. Також не варто недооцінювати негативні тенденції останніх років в економіці".

Незважаючи на цей факт американський франчайзинговий сектор може зітхнути з полегшенням. IFA прогнозує, що в 2012 році "родина" компаній, що розвиваються по франчайзингу, зросте на 1,9 %. Існуючі компанії найматимуть все більше нових працівників і збільшуватимуть обсяги продажів - найбільше в сегментах послуг для бізнесу і приватних клієнтів. Найбільше франчайзингових точок прибуде у галузі ресторанного господарства. Їх число, як очікується, зросте на 21%. Серед них виділяться фаст-фуд компанії: вони зафіксують найбільші обороти (26%) у секторі франчайзингу США.

Франчайзингові мережі в США забезпечують роботою понад 9,1 млн чоловік в більш ніж 828 тисяч точок. Щороку франчайзинг генерує понад 4% ВВП США.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Сприятливий рік для американського франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank