28.12.2011

Join UP! до Нового року

Компанія зменшує розмір паушального внеску на період новорічних свят

Стандартний розмір паушального внеску франшизи Join UP & Enjoy становить 15.000 гривень. Проте з 20 грудня 2011 по 20 січня 2012 року вартість пропозиції для агенцій, що працюють в Києві, Одесі, Донецьку, Харкові, Дніпропетровську та Львові становитиме 10.000. "Оскільки новорічні свята - це час приємних сюрпризів та радісних подій, компанія Join UP & Enjoy вирішила зробити потенційним партнерам приємний подарунок та зменшила вартість франшизи на 5.000 гривень", - розповіла порталу Franchising.ua заступник керівника з розвитку мережі Join UP & Enjoy Наталія Контемир.

Join UP! колектив туроператора

Мережа Join UP! відкрита на базі туроператора, а не турагенції, що дозволяє компанії надавати солідну підтримку своїм франчайзі.

Join UP! - це туроператор, який працює на українському ринку з 2008 року. Першим напрямом, який запропонувала компанія, став Таїланд. За три роки кількість пропозицій Join UP! збільшилася до 25 напрямків у такі країни, як ОАЕ, Індія, Шрі-Ланка, Таїланд, Болгарія, Хорватія, Чорногорія, йорданія, Ізраїль, Польща, Чехія та інші. На сьогодні компанія розвиває мережу турагенцій Join UP & Enjoy, яка налічує вже 42 точки, розміщені у містах-мільйонниках та обласних центрах східної, центральної та північної частини країни.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Join UP! до Нового року

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank