28.12.2011

Join UP! до Нового року

Компанія зменшує розмір паушального внеску на період новорічних свят

Стандартний розмір паушального внеску франшизи Join UP & Enjoy становить 15.000 гривень. Проте з 20 грудня 2011 по 20 січня 2012 року вартість пропозиції для агенцій, що працюють в Києві, Одесі, Донецьку, Харкові, Дніпропетровську та Львові становитиме 10.000. "Оскільки новорічні свята - це час приємних сюрпризів та радісних подій, компанія Join UP & Enjoy вирішила зробити потенційним партнерам приємний подарунок та зменшила вартість франшизи на 5.000 гривень", - розповіла порталу Franchising.ua заступник керівника з розвитку мережі Join UP & Enjoy Наталія Контемир.

Join UP! колектив туроператора

Мережа Join UP! відкрита на базі туроператора, а не турагенції, що дозволяє компанії надавати солідну підтримку своїм франчайзі.

Join UP! - це туроператор, який працює на українському ринку з 2008 року. Першим напрямом, який запропонувала компанія, став Таїланд. За три роки кількість пропозицій Join UP! збільшилася до 25 напрямків у такі країни, як ОАЕ, Індія, Шрі-Ланка, Таїланд, Болгарія, Хорватія, Чорногорія, йорданія, Ізраїль, Польща, Чехія та інші. На сьогодні компанія розвиває мережу турагенцій Join UP & Enjoy, яка налічує вже 42 точки, розміщені у містах-мільйонниках та обласних центрах східної, центральної та північної частини країни.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank