28.12.2011

Фарбія обіцяє швидкі результати

Рік розвитку по франчайзингу показав, що колор-студії окупаються за 1-2 місяці

Компанія, яка пропонує франчайзинг під ТМ "Фарбія", працює на українському ринку вже близько 15 років. Розвиток мережі колор-студій розпочався в травні 2007 року внаслідок ребрендінгу торговельних точок "Фінські фарби". Франчайзинговий проект компанія запустила рік тому. "На українському ринку фарби сьогодні точиться серйозна конкуренція, у сфері задіяно дуже багато граців, - розповів порталу Franchising.ua керівник мережі колор-студій "Фарбія" Максим Корочков. - Але тільки наша компанія розвиває франчайзингову мережу. В цьому напрямку ми стали піонерами". Щоб розпочати бізнес під ТМ "Фарбія", необхідно володіти інвестиціями в сумі від 100 до 150 тисяч гривень. "Окупність бізнесу залежить від того, наскільки активний партнер, та наскільки вдало підібрано місце для колор-студії, - розповідає Максим Корочков. - За умови наявності обидвох факторів точка окупається за 1-2 місяці".

Фарбія, колор-студія

Сьогодні під ТМ "Фарбія" в Україні працює 26 колор-студій

Зараз на території України знаходиться 26 колор-студій під торговельною маркою "Фарбія". 17 з них працюють на умовах франчайзингу. В наступному році компанія запланувала відкриття ще 40 точок і вже намітила, що на початку року 5 з них розпочнуть свою роботу. Розвиток мережі відбуватиметься як за рахунок власних, так і франчайзингових точок. Крім того, у компанії немає вимог щодо кількості населення в місті, в якому бажає працювати франчайзі. За словами Максима Корочкова такі невеликі міста, як Дрогобич та Біла Церква, показали свою результативність на рівні з іншими.

"Клієнти мережі приходять до колор-студії для того, щоб отримати дизайнерське рішення та задовольнити свої естетичні потреби, - розповідає Максим Корочков. - Фарба у нашій справі служить лише інструментом. У своїй роботі не прагнемо монобрендовості, а намагаємося представити споживачу широкий асортимент продукції".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Фарбія обіцяє швидкі результати

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank