21.12.2011

Crazy Piramid Pizza: експансія-2012

Компанія веде переговори з потенційними франчайзі з Великобританії, України та Росії.

Піцерія під ТМ Crazy Piramid Pizza вже понад півроку працює в місті Корк, що в Ірландії. Піца-ріжок отримала популярність не лише серед польських емігрантів, але й серед корінного ірландського населення. Власник мастер-франшизи активно шукає франчайзі на Зеленому Острові. "Наступного року ми плануємо розвивати мережу Crazy Piramid Pizza не тільки у Польщі та Ірландії, але й у ряді інших країн, - розповідає власник мережі Crazy Piramid Pizza Войцех Годунські. - Зараз ми ведемо переговори із потенційними франчайзі з Великобританії, України та Росії. Також отримуємо запити з Німеччини, Швейцарії, Словаччини та Литви".

Crazy Piramid Pizza, піца-ріжок

Мастер повинен буде відкрити в Україні перші точки мережі мінімальною площею 150 м, які будуть показовими для майбутніх франчайзі. Вартість відкриття такої точки - близько 20 тис. €.

Своїм франчайзі компанія Crazy Piramid Pizza пропонує три варіанти співпраці: реалізація ріжків у своїй власній точці (інвестиції - 400 євро, роялті - 80 євро), повноцінна піцерія мережі (інвестиції - 13.000 євро, роялті - 300 євро) та готова точка-прицеп з продажу піци-ріжка (інвестиції - від 11.000 євро, роялті - 80 євро). Зараз компанія шукає мастер-франчайзі в Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank