21.12.2011

Crazy Piramid Pizza: експансія-2012

Компанія веде переговори з потенційними франчайзі з Великобританії, України та Росії.

Піцерія під ТМ Crazy Piramid Pizza вже понад півроку працює в місті Корк, що в Ірландії. Піца-ріжок отримала популярність не лише серед польських емігрантів, але й серед корінного ірландського населення. Власник мастер-франшизи активно шукає франчайзі на Зеленому Острові. "Наступного року ми плануємо розвивати мережу Crazy Piramid Pizza не тільки у Польщі та Ірландії, але й у ряді інших країн, - розповідає власник мережі Crazy Piramid Pizza Войцех Годунські. - Зараз ми ведемо переговори із потенційними франчайзі з Великобританії, України та Росії. Також отримуємо запити з Німеччини, Швейцарії, Словаччини та Литви".

Crazy Piramid Pizza, піца-ріжок

Мастер повинен буде відкрити в Україні перші точки мережі мінімальною площею 150 м, які будуть показовими для майбутніх франчайзі. Вартість відкриття такої точки - близько 20 тис. €.

Своїм франчайзі компанія Crazy Piramid Pizza пропонує три варіанти співпраці: реалізація ріжків у своїй власній точці (інвестиції - 400 євро, роялті - 80 євро), повноцінна піцерія мережі (інвестиції - 13.000 євро, роялті - 300 євро) та готова точка-прицеп з продажу піци-ріжка (інвестиції - від 11.000 євро, роялті - 80 євро). Зараз компанія шукає мастер-франчайзі в Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Crazy Piramid Pizza: експансія-2012

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank