Середа
28.12.2011
Компанія розробила детальний план з відкриття турагенцій в Україні
 

TEZ TOUR - це туроператор, який працює на українському ринку туристичних послуг з 1994 року. В 2010 році компанія вирішила розвивати роздрібну мережу. Перша турагенція TEZ TOUR відкрилася у вересні в ТРЦ "Дрім Таун" міста Києва. За кілька місяців компанія розробила і франчайзингову пропозицію. "Роздріб став останнім етапом ланцюжка повного циклу туристичного процесу від компанії TEZ TOUR, - розповів порталу Franchising.ua комерційний директор компанії TEZ TOUR UKRAINE Аркадій Маслов. - У нас є офіси у більш ніж 20 країнах світу, які відправляють та приймають туристів, свої готелі та авіакомпанії. Планувалося, що власна роздрібна мережа дозволить поширити високу якість організації турів та прийому туристів і на продаж турів для кожного покупця". Сьогодні в мережі функціонує вже 13 агенцій, котрі знаходяться в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Севастополі та Запоріжжі. 9 з них працюють на умовах франчайзингу. Компанія планує відкрити в Україні 104 агенції. Вони розташовуватимуться у містах з населенням від 250 тисяч жителів. При цьому враховуватимуться такі фактори, як наявність в місті ТРЦ, кількість місць з високим трафіком населення, історія продажів туроператора TEZ TOUR в цьому місті та інші.

"Здійснюючи діяльність під брендом "Tez Tour Турагенція", партнер працює з бізнес-моделлю, яка перевірена часом і зарекомендувала себе як ефективний бізнес. При цьому підприємець отримує підвищену комісію на тури та має можливість отримувати підвищену комісію також від продажу крос-продуктів, наприклад таких, як страховка, - стверджує Аркадій Маслов. - Крім цього, франчайзер надає допомогу на всіх етапах роботи франчайзі: підбирає приміщення і персонал, пропонує дизайн-проект приміщення, проводить тренінги для нових працівників, контролює роботу агентств як самостійно, проводячи регулярні перевірки, так і за допомогою аутсорсингової компанії, що здійснює проект "Таємний покупець", а також маркетингову підтримку. Агенції-партнери підключені до всеукраїнського колл-центру компанії TEZ TOUR, а також мають доступ до онлайн-чату на сайті компанії, що дозволяє отримати додатковий потік туристів".

Основна вимога TEZ TOUR до франчайзі - це дотримання всіх стандартів і політик компанії. Що стосується фінансових вимог, то відкриття нової агенції вимагає від франчайзі інвестицій в орієнтовному розмірі від $12.000 до $17.000, з яких $5.000 припадає на паушальний внесок. Для того, щоб розпочати діяльність, франчайзі необхідно придбати або зняти в оренду приміщення в центральній частині міста з високим трафіком (автомобільним та/чи пішохідним).


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується