На Канікули: стрімке зростання

П'ятниця
16.12.2011
Туристична компанія, яка почала працювати у вересні 2011 року, розвинула мережу до 50 франчайзингових агенцій
 

Компанія "На Канікули" вийшла на туристичний ринок України 15 вересня 2011 року, одразу розпочавши розвиток мережі по франчайзингу. За неповні чотири місяці діяльності кількість однодумців нової туристичної мережі "На Канікули" зросла до 50. "Виходячи на ринок ми поставили собі завдання до кінця 2011 року запалити нашою ідеєю не менше 50 франчайзингових агенцій, - розповів порталу Franchising.ua директор компанії "На Канікули" Дмитро Пилипенко. - Зараз рік добігає кінця, а цієї мети вже досягнуто".

"Головна умова участі в мережі для франчайзингових агенцій "На Канікули" - ідентифікація з лозунгом "Канікули - це стан душі!", що слугує для туристів своєрідним спонуканням до дії, - стверджує Дмитро Пилипенко. - Туристичний франчайзинг відрізняється від інших видів франчайзингу тим, що не вимагає від підприємця повного ребрендінгу. Основним підгрунтям співпраці тут слугує жорстке дотримання корпоративних стандартів мережі".


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію