Оранжевий слон підсумовує 2011

Середа
14.12.2011
Протягом року мережа поповнилася новими магазинами в Києві, Донецьку, Херсоні та Харкові
 

В 2011 році нові магазини з товарами для дитячої творчості та розвитку ТМ "Оранжевий Слон" розпочали свою працю в Києві та регіонах. В столиці відкрилося 6 франчайзингових та 4 власних точок. Також магазини по франчайзингу запрацювали у Донецьку, Херсоні та Харкові. Всього в Україні працює на сьогодні близько 70 відділень ТМ "Оранжевий слон". "В наступному році компанія має намір активно розвивати клієнтську базу та відкрити на території України 30 нових магазинів, - розповіла порталу Franchising.ua директор компанії "Оранж Елефант Україна" Наталя Пащенко. - Крім того, що не менш важливо, ми й надалі продовжуватимемо працювати над вдосконаленням асортименту нашої продукції".

У світі зараз працює більше 400 торговельних точок "Оранжевий слон". Власну мережу компанія розвиває на території Москви і Московської області, в інших же країнах використовується франчайзинговий спосіб співпраці. Магазини компанії можна зустріти в Росії, Україні, США, Ізраїлі, Вірменії, Казахстані, Білорусі, Молдові, Киргизькій Республіці, Ісландії, Польщі, Нідерландах, Іспанії, Великобританії, Португалії, країнах Балтії, на Філліпінах тощо.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується