12.12.2011

Комфортний переїзд починає з Заходу

В Україні з’явилася франчайзингова концепція, яка спеціалізується на перевезенні та упакуванні майна

Мувінгова компанія "Комфортний переїзд" була заснована у листопаді 2008 року у м.Іванофранківську. "Бажання створити компанію з'явилося тоді, коли одного разу виникла така проблема, що нікому було занести холодильник на 5-й поверх,- розповіла порталу Franchising.ua представник компанії "Комфортний переїзд" Леся Поливода. - Після дослідження світового ринку виявилося, що подібний бізнес вже роками існує в інших країнах світу і називається мувінговим. В Україні ж цей напрямок почав розвиватися тільки сьогодні, і тому знайти досвідчених муверів, які надають якісні послуги, зараз дуже важко". В 2010 році компанія вирішила розпочати розвиток по франчайзингу. Перше франчайзингове відділення було відкрите у липні 2010 року у Львові, наступне в вересні 2011 року з'явилося в Миколаєві. Найближчим часом компанія має намір відкрити франчайзингові офіси ще в двох містах Західної України.

Комфортний переїзд, мувінгова компанія, чоловіки розпаковують меблі

Серед найпопулярніших мувінгових послуг компанії "Комфортний переїзд" - перевезення та пакування майна з офісів та квартир, а також - такелажні роботи.

В планах "Комфортного переїзду" за кілька наступних років відкрити франчайзингові відділення у всіх обласних центрах України та стати всеукраїнською мувінговою компанією. Щоб придбати франшизу компанії, необхідно володіти інвестиціями не менше $2.000. Засновники проекту обіцяють повну окупність бізнесу вже протягом перших 3-6 місяців роботи відділення.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Комфортний переїзд починає з Заходу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank