09.12.2011

КІМС буде в мільйонниках

Найбільш пріоритетними для відкриттів компанія вважає такі міста як Харків, Львів, Донецьк, а також - Кримський регіон

Під ТМ KIMS працює близько 30 хімчисток по всій території України. Два роки тому компанія прийняла рішення розвивати мережу за допомогою франчайзингу. "Франчайзингова пропозиція нашої компанії націлена на всі великі міста України та обласні центри з населенням від 60.000 до 100.000 людей і вище, - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії "КІМС" Тетяна Заїка. - Найбільш пріоритетними в Україні містами для нас на сьогодні є Харків, Львів та Донецьк, оскільки ми спостерігаємо в них дефіцит послуг високого рівня не зважаючи на те, що в цих містах проживає велика кількість людей, особливо заможних. Не менш перспективним здається нам і Кримський регіон". Через 5 років компанія має намір бути представленою у всіх обласних центрах України.

КІМС, хімчистки,

Мінімальна сума інвестицій для вікриття бізнесу під торговельною маркою KIMS становить 45.000 USD

Для роботи хімчисток KIMS використовуються якісні технології та обладнання німецького виробництва. Завдяки наявності різних клієнтських програм, послуги закладів мережі орієнтуються на широкі верстви населення. Так, у клієнтській програмі KIMS Clean only реалізовано принцип «Висока якість за помірні гроші» (вона розрахована на велике коло споживачів). KIMS First line створена спеціально для роботи з творами модельєрів, а тому орієнтується на сегмент преміум класу. KIMS shoes - це програма, призначена для догляду та ремонту взуття, а KIMS kids - для чищення дитячих речей.

Історія компанії "КІМС" розпочалася 15 років тому в Одесі. Зараз у місті працює 4 цехи та широка мережа пунктів прийому та майстерень з ремонту взуття та одягу. Крім цього, більше 10 років компанія займається продажем професіонального обладнання та хімікатів для хімчисток та пралень, і обладнала вже більш ніж 50 підприємств по всій Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank