24.10.2008

Індійська косметика для українців

Індійський виробник Himalaya Drug Co. реалізовуватиме свою продукцію у співпраці з роздрібними мережами формату дрогері та аптеками

Компанія Himalaya Drug Co. планує не лише закріпитися в Україні, але й стати лідером ринку в своєму сегменті. Як коментує генеральний представник торгової марки "Гімалаї Хербалс" в Україні Олексій Виноградов інвестиції індійської компанії в наш ринок складуть до кінця 2009 року близько $3 млн.

За оцінками індійської компанії ріст косметичного ринку в Україні складає близько 20-25% щорічно, тоді коли в Росії цей показник дорівнює 14%

Для розповсюдження продукції ТМ "Гімалаї Хербалс" в Україні обрано два канали дистрибуції - магазини формату дрогері та аптеки. Пан Виноградов також зазначив, що компанія вже домовилася з більшістю мереж формату дрогері про введення продукції в асортимент мереж, в тому числі із "Космо" та "DЦ" - що розвиваються за допомогою франчайзингу.

Індійська косметика має з'явитися на прилавках магазинів вже 1-го листопада. Через аптеки планується реалізовувати близько 8% загального обсягу продукції.

Компанія Himalaya Drug Co. заснована в Індії щу в 1930 році. В 1996 році компанія вийшла на міжнародний ринок. На сьогодні косметична продукція компанії продається в 75 країнах світу, з яких найбільшими ринками збуту для індусів є Росія, ОАЕ, США, Малайзія та Сингапур.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Індійська косметика для українців

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank