09.12.2011

Франчайзинг-2012 познайомить франчайзерів з франчайзі

Восьма спеціалізована виставка "Франчайзинг-2012" відбудеться з 28 лютого по 2 березня в "КиївЕкспоПлаза"

З 28 лютого по 2 березня столичний виставковий центр "КиївЕкспоПлаза" стане місцем зустрічі всіх, хто зацікавлений у розвитку франчайзингу в Україні. Вже увосьме тут відбудеться щорічна українська франчайзингова виставка "Франчайзинг-2012", яка на сьогоднішній день займає позиції ключової галузевого події країни. Вперше у заході візьме участь консалтингова компанія PROFIT system (видавець журналу "Ідеї Бізнесу ФРАНЧАЙЗИНГ" та порталу Franchising.ua), яка також стала інформаційним партнером виставки. PROFIT system є організатором профільної виставки по франчайзингу в Польщі і постійним партнером Franchise Expo Paris.

франчайзинг, франшиза Фото "Євроіндекс"

Виставка "Франчайзинг" вже у восьмий раз проводиться в Україні

Учасниками "Франчайзинг-2012" стануть такі відомі і найбільші франчайзери, як "Миронівський хлібопродукт" (ТМ "Наша Ряба", "Крила"), Nokian Tyres (мережа шинних центрів Vianor), "Спортмастер" (франчайзингові мережі Columbia, "Спортландія"), "Делта Спорт" (Nike, Mexx), ВЕНЕТО, "Планета Гостинності" (ресторани "Сбарро"), X5 Retail Group (супермаркети "Перекресток", "Пятерочка"), "Лабораторія "ІНВІТРО", "Наш Край", COFFEE LIFE, "Чудо Піч", BURGER club і багато інших.

"У 2011 році ринок значно пожвавився, став більш активним, що помітили всі його учасники, - впевнена Лілія Сідельник, директор PROFIT system в Україну. - Країна поступово відійшла від кризи, і все більше людей дізнається про такий спосіб співпраці як франчайзинг. Враховуючи, те, що цього року у виставці бере участь чимало найбільших гравців ринку, подія обіцяє бути дуже цікавою".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзинг-2012 познайомить франчайзерів з франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank