06.12.2011

Ломбард КОМОД: розширення за допомогою акції

Плани розширити мережу до 100 ломбардів спонукали компанію до проведення акції

Компанія Групи ломбардів "Комод" запустила акцію для свої потенційних франчайзі. Протягом грудня придбати франшизу торговельної марки можна буде за $2.500 (а це - на $1.000 менше звичайної суми). "Якщо зацікавлений у придбанні франшизи підприємець протягом періоду проходження акції не знайде підходящого для відкриття ломбарду приміщення, він матиме змогу внести невеликий завдаток вартістю $200 та продовжувати пошук стільки, скільки йому потрібно. Якщо приміщення знайдеться, він сплатить акційну вартість франшизи, якщо ні - отримає свій завдаток назад", - розповіла порталу Franchising.ua Валентина Чаплигіна, заступник директора Фінансової Компанії Групи ломбардів "КОМОД".

Фото пункту системи Ломбард «КОМОД» Фото Ломбард «КОМОД»

Ломбард розташовується на багатолюдних вулицях, ринках, вокзалах, жвавих автострадах, перший ряд будинків. У невеликому місті ломбард рекомендується відкривати в центрі, в мегаполісах же можна розпочинати бізнес і в спальних районах

Сьогодні в мережі працює вже 86 ломбардів. Серед даних точок - 4 власних, решта належать франчайзі. "До передсвяткової акції нас спонукало саме розширення мережі, - розповіла Валентина Чаплигіна. - Ми поставили перед собою завдання до кінця 2011 року збільшити мережу до 100 ломбардів на території України".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ломбард КОМОД: розширення за допомогою акції

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank