01.12.2011

Jhiva збирається у Казахстан та Росію

Купівельна спроможність обох країн спонукає компанію до виходу на їхні ринки

Торговельний Дім "Жива" планує вихід на ринки Росії та Казахстану. "Насиченість ринків обох країн сьогодні дорівнює насиченості ринків у Європі. В Росії та Казахстані дуже багато активних покупців, - розповів порталу Franchising.ua виконуючий обов'язки директора ТД "Жива" Роман Левицький. - Рівень доходів в цих державах постійно динамічно зростає. Відповідно, зростає й купівельна спроможність населення".

Jhiva, одяг, магазин одягу, маникени

Торговий Дім "Жива" пропонує українським жінкам одяг для роботи, відпочинку та урочистих подій в середній та середній-плюс ціновій категорії

Протягом осіннього періоду мережа поповнилася чотирма новими магазинами в Білій Церкві, Харкові, Івано-Франківську та Красноармійську. Всього під ТМ "Жива" працюють на сьогодні 3 власних та 18 франчайзингових магазинів.

Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 15-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank