23.11.2011

Особливості бізнесу шлюбних агенцій

Розмова з генеральним директором компанії "Ассоль Едженсі" Сергієм Подолякою

До яких вікових категорій населення належать клієнтки шлюбних агенцій?
У своїй агенції ми раді бачити всіх жінок віком від 18 до 55 років. Тут важливо не те, скільки жінці років, а те, що підштовхнуло її до такого рішення. Звісно, найбільша кількість наших клієнток - це жінки від 25 до 40 років. Але нас також відвідує достатньо багато вісімнадцяти-, дев'ятнадцяти- та двадцятидвохлітніх, а також - ті, кому за сорок.

Ассоль-Едженсі, шлюбна агенція, Сергій Подоляка, франчайзинг, франшиза

Сергій Подоляка - генеральний директор компанії "Ассоль Едженсі"

Як клієнтка знаходить підходящого претендента серед більш ніж 200-тисячної бази чоловіків?

Як тільки клієнтка приходить до нас в клуб, вона відразу ж потрапляє в нашу сім'ю. Ми пропонуємо їй заповнити кілька анкет, в котрих вона вказує свої вимоги та побажання до чоловіка. Потім наші менеджери й перекладачі створюють профайли і роблять для неї якісну презентацію, після чого ми спільно з дівчиною-клієнткою шукаємо, проводимо чати, відеочати, організовуємо листування з чоловіками, які цікавлять дівчину. Щоб наші клієнти зрозуміли, чи потрібні вони один одному, і чи та людина, яка сидить на проти, повинна бути поряд все життя. До реальної зустрічі дівчина може листуватися з багатьма претендентами. Ми себе позиціонуємо як клуб знайомств, а не як шлюбну агенцію. Тобто, ми допомагаємо клієнтці познайомитися, а вона потім сама обирає, якому клієнтові надати перевагу.

Скільки часу зазвичай проходить з того моменту, як клієнтка вперше приходить в "Ассоль Едженсі" до того, як вона знайде свого обранця і виїде в його країну?

Ви знаєте, важко відповісти на це питання конкретно, тому що тут все дуже індивідуально. Комусь достатньо і 20 днів, а у когось це займає роки. Багато що залежить від самої клієнтки, її вимог, очікувань, бажання та готовності до дій.

Що впливає на терміни окупності бізнесу?

Термін окупності цього бізнесу складає 5-7 місяців. Успішність справи залежить від професіоналізму франчайзі та його менеджерів, а також - від їхнього бажання працювати та заробляти. Як раніше люди хотіли одружуватись, так і зараз. Тому, навіть у період кризи цей бізнес йтиме добре.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Особливості бізнесу шлюбних агенцій

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank