23.11.2011

Особливості бізнесу шлюбних агенцій

Розмова з генеральним директором компанії "Ассоль Едженсі" Сергієм Подолякою

До яких вікових категорій населення належать клієнтки шлюбних агенцій?
У своїй агенції ми раді бачити всіх жінок віком від 18 до 55 років. Тут важливо не те, скільки жінці років, а те, що підштовхнуло її до такого рішення. Звісно, найбільша кількість наших клієнток - це жінки від 25 до 40 років. Але нас також відвідує достатньо багато вісімнадцяти-, дев'ятнадцяти- та двадцятидвохлітніх, а також - ті, кому за сорок.

Ассоль-Едженсі, шлюбна агенція, Сергій Подоляка, франчайзинг, франшиза

Сергій Подоляка - генеральний директор компанії "Ассоль Едженсі"

Як клієнтка знаходить підходящого претендента серед більш ніж 200-тисячної бази чоловіків?

Як тільки клієнтка приходить до нас в клуб, вона відразу ж потрапляє в нашу сім'ю. Ми пропонуємо їй заповнити кілька анкет, в котрих вона вказує свої вимоги та побажання до чоловіка. Потім наші менеджери й перекладачі створюють профайли і роблять для неї якісну презентацію, після чого ми спільно з дівчиною-клієнткою шукаємо, проводимо чати, відеочати, організовуємо листування з чоловіками, які цікавлять дівчину. Щоб наші клієнти зрозуміли, чи потрібні вони один одному, і чи та людина, яка сидить на проти, повинна бути поряд все життя. До реальної зустрічі дівчина може листуватися з багатьма претендентами. Ми себе позиціонуємо як клуб знайомств, а не як шлюбну агенцію. Тобто, ми допомагаємо клієнтці познайомитися, а вона потім сама обирає, якому клієнтові надати перевагу.

Скільки часу зазвичай проходить з того моменту, як клієнтка вперше приходить в "Ассоль Едженсі" до того, як вона знайде свого обранця і виїде в його країну?

Ви знаєте, важко відповісти на це питання конкретно, тому що тут все дуже індивідуально. Комусь достатньо і 20 днів, а у когось це займає роки. Багато що залежить від самої клієнтки, її вимог, очікувань, бажання та готовності до дій.

Що впливає на терміни окупності бізнесу?

Термін окупності цього бізнесу складає 5-7 місяців. Успішність справи залежить від професіоналізму франчайзі та його менеджерів, а також - від їхнього бажання працювати та заробляти. Як раніше люди хотіли одружуватись, так і зараз. Тому, навіть у період кризи цей бізнес йтиме добре.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank