22.11.2011

Mr CAP: навесні на південь

Навесні франчайзингові відділення компанії запрацюють у Сімферополі та Одесі

Мережа компанії "Містер Кеп" представлена сьогодні трьома салонами в Києві та Львові, два з яких працюють на умовах франчайзингу. Проте вже скоро кількість представництв компанії поповниться за рахунок ще двох салонів на півдні країни. В процесі відкриття зараз знаходяться філії сімферопольського та одеського франчайзі. "Салони наших партнерів почнуть функціонувати вже цієї весни. В обох містах зараз відбувається будівництво окремих приміщень для нових салонів, - розповів порталу Franchising.ua координатор Mr CAP в Україні Максим Чорноус. - Стандарти Mr CAP не дозволяють розміщувати об'єкти на базі старих реконструйованих СТО, автомийок тощо. Тому вибір приміщення - це одне з найпріоритетніших завдань. Перше, що ми просимо нашого партнера зробити на початку співпраці - це підшукати та підготувати приміщення, а вже потім займаємося іншими процесами, пов'язаними з відкриттям салону. Щодо відділення у Львові, то воно відкрилося не у власному приміщенні, а в орендованому. При цьому обиралася площа, яка максимально відповідає стандартам бренду".

майбах Фото Mr CAP

Mr CAP - міжнародна шведська компанія, що надає послуги у сфері догляду та обслуговування екстер’єру та інтер’єру автомобілів. Представництва обслуговують більше 50 тисяч автомобілів на рік у 12 країнах світу, таких як Швеція, Естонія, Німеччина, Іспанія, Португалія, Росія, Україна

Компанія "Містер Кеп" надає послуги у сфері догляду та обслуговування автомобілів. Візитною карточкою компанії є дві базові послуги: обробка кузова автомобіля та комплексне обслуговування екстер’єру та інтер’єру автомобілів. "Обидві послуги займають 90% всіх продажів компанії,- розповідає Максим Чорноус. - Наші клієнти приходять до нас перш за все для того, щоб ми допомогли їм зберегти зовнішній вигляд автомобіля".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Mr CAP: навесні на південь

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank