22.11.2011

Mr CAP: навесні на південь

Навесні франчайзингові відділення компанії запрацюють у Сімферополі та Одесі

Мережа компанії "Містер Кеп" представлена сьогодні трьома салонами в Києві та Львові, два з яких працюють на умовах франчайзингу. Проте вже скоро кількість представництв компанії поповниться за рахунок ще двох салонів на півдні країни. В процесі відкриття зараз знаходяться філії сімферопольського та одеського франчайзі. "Салони наших партнерів почнуть функціонувати вже цієї весни. В обох містах зараз відбувається будівництво окремих приміщень для нових салонів, - розповів порталу Franchising.ua координатор Mr CAP в Україні Максим Чорноус. - Стандарти Mr CAP не дозволяють розміщувати об'єкти на базі старих реконструйованих СТО, автомийок тощо. Тому вибір приміщення - це одне з найпріоритетніших завдань. Перше, що ми просимо нашого партнера зробити на початку співпраці - це підшукати та підготувати приміщення, а вже потім займаємося іншими процесами, пов'язаними з відкриттям салону. Щодо відділення у Львові, то воно відкрилося не у власному приміщенні, а в орендованому. При цьому обиралася площа, яка максимально відповідає стандартам бренду".

майбах Фото Mr CAP

Mr CAP - міжнародна шведська компанія, що надає послуги у сфері догляду та обслуговування екстер’єру та інтер’єру автомобілів. Представництва обслуговують більше 50 тисяч автомобілів на рік у 12 країнах світу, таких як Швеція, Естонія, Німеччина, Іспанія, Португалія, Росія, Україна

Компанія "Містер Кеп" надає послуги у сфері догляду та обслуговування автомобілів. Візитною карточкою компанії є дві базові послуги: обробка кузова автомобіля та комплексне обслуговування екстер’єру та інтер’єру автомобілів. "Обидві послуги займають 90% всіх продажів компанії,- розповідає Максим Чорноус. - Наші клієнти приходять до нас перш за все для того, щоб ми допомогли їм зберегти зовнішній вигляд автомобіля".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank