20.11.2011

LilaAroma: кожному ТЦ свій проект

Формат кожної франчайзингової точки компанія адаптовуватиме до вимог торговельного центру

Компанія "Ліла Арома", яка займається продажем натуральної тайської косметики, почала працювати на українському ринку в другій половині 2010 року. "Близько восьми місяців ми займалися налагодженням поставок необхідних для виробництва косметики інгрідієнтів та підбирали виробничі потужності", - розповів порталу Franchising.ua представник компанії "Ліла Арома" Олексій Дубровін. У серпні 2011 року перший острівок з косметикою LilaAroma відкрився на Даринку у Києві. Зараз компанія має намір розвивати мережу за рахунок власних та франчайзингових точок. Стійки з натуральною тайською косметикою з'являться спершу у містах мільйонниках, а потім - в інших населених пунктах з кількістю населення не менше 200 тисяч чоловік. Продукція продаватиметься в торговельних центрах та супермаркетах. Компанія пропонує своїм франчайзі 3 формати торговельних точок - острівки площею від 1,5 до 4 кв.м. Проте якщо формат якимось чином не відповідає вимогам того чи іншого торговельного центру, франчайзер безкоштовно розробляє новий проект та узгоджує його з ТЦ.

Ліла Арома, франчайзинг, франшиза, точка з продажу тайської косметики, Даринок

Мінімальний розмір інвестицій, необхідний для відкриття торговельної точки LilaAroma становить 18.000 гривень

Рецептура та інгрідієнти косметики LilaAroma привозяться з Таїланду. Процес виробництва продукції відбувається в Україні. Завдяки цьому ціна косметики доступна для споживача, а сам бізнес підходить будь-якому підприємцю. "Мінімальний розмір інвестицій, необхідних для відкриття точки з продажу тайської косметики становить 18 тисяч гривень. Це, мабуть, одна з найдешевших франчайзингових пропозицій в Україні, - стверджує Олексій Дубровін. - У цю суму входить закупівля торговельного обладнання, 70% всього асортименту та оформлення точки. Фінансовий вихід з одного острівка становить в середньому 20-35 тисяч гривень в місяць. Якщо взяти до уваги те, що 50% отриманих коштів йде на закупівлю продукції, близько 3 тисяч - на оренду площі, та ще 3 - на зарплату продавцям, підприємець отримує як мінімум 6,5 тисяч гривень чистого прибутку. А отже, точка окупається вже за перші 3-4 місяці".

Деякі з позицій косметики ТМ LilaAroma ще зовсім нові для України. Це, наприклад, спеціальне масло для зняття макіяжу, яке під час контакту з водою перетворюється на молочко та глибоко очищає обличчя, не залишаючи на ньому жирної плівки, кавовий скраб, зроблений з натуральної арабіки, тощо. До складу продукції не входять рідкі парафіни та пропілен глюколю. В її основі - лише натуральні масла (авокадо, жожоба, горіх Макадамі, тощо).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
LilaAroma: кожному ТЦ свій проект

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank