30.11.2011

STENDERS планує 333

Таку кількість магазинів натуральної косметики компанія має намір відкрити до 2015 року

STENDERS займається виробництвом та продажем натуральної косметики для догляду за обличчям та тілом. Компанія націлена на активний розвиток і ставить собі за мету розширити кількість партнерських точок до 333 у 2015 році. "Що стосується планів щодо розвитку в Україні, то тут компанія Stenders планує відкрити до 2015 року не менше, ніж 15 магазинів, та збільшити таким чином їхню кількість до 25. Всі магазини будуть працювати за системою франчайзингу", - розповіла порталу Franchising.ua керівник проекту компанії STENDERS в Україні Сабіна Тимошко.

STENDERS, Латвія, Косметика

Мережа бутіків STENDERS налічує зараз більш ніж 180 магазинів у різних країнах Європи, СНД та Азії

Косметична продукція компанії умовно поділяється на дві категорії: продукти й аксесуари для розслабляючих ритуалів та косметика для щоденного догляду за обличчям та тілом. Мережа бутіків торговельної марки налічує зараз більш ніж 180 магазинів у різних країнах Європи, СНД та Азії. Щороку до STENDERS звертається близько 250 зацікавлених у франшизі підприємців. Згідно зі статистикою, наданою компанією, 10% цих переговорів закінчуються початком співпраці. Для оптимізації бізнесу своїх франчайзі компанія постійно займається вдосконаленням програми ефективності продажів. Завдяки їй продажі франчайзі в країнах Балтії підвищилися цього року на 23%. 90% магазинів STENDERS відкривають вже існуючі партнери.

STENDERS пропонує своїм партнерам різні варіанти реалізації співпраці: через магазин в торговельному центрі (20-30 м2), острів (5,2 - 11 м2), окремий магазин (35 м2) та відділ "магазин в магазині". Якщо перші три формати набрали свого поширення у Європі, то концепція "shop in shop" частіше застосовується в країнах Азії. Так, китайський партнер розвиває мережу виключно за рахунок використання даного формату.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank