16.11.2011

Mortimer English Club у Львові

Компанія вийшла з франчайзингом в регіони

Компанія Mortimer English Club після успішного відкриття двох франчайзингових шкіл в столиці, розпочала розвиток мережі в регіонах. Нова школа англійської мови після зимових свят запрацює у місті Львові. Концепція Mortimer - це не перший бізнес львівського франчайзі. "Обрати цей напрямок мене спонукала перш за все його перспективність, - розповів порталу Franchising.ua львівський франчайзі компанії Mortimer Тарас Антонів. - Сьогодні, в епоху всесвітньої глобалізації, знання англійської мови є необхідним. І батьки, відправляючи дітей у школу англійської мови, чудово це розуміють. Крім цього, це свого роду тренінговий бізнес (адже процес навчання проходить у форматі гри), а сьогодні, як показує практика, бізнес, пов'язаний з цим видом діяльності, приносить високі прибутки".

Мортімер

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club на сьогодні об’єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу.

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club на сьогодні об'єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу. Чотири центри, два з яких відкриті на умовах франчайзингу, працюють сьогодні в столиці. Концепції викладання, яка використовується компанією, уже понад 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank