16.11.2011

Mortimer English Club у Львові

Компанія вийшла з франчайзингом в регіони

Компанія Mortimer English Club після успішного відкриття двох франчайзингових шкіл в столиці, розпочала розвиток мережі в регіонах. Нова школа англійської мови після зимових свят запрацює у місті Львові. Концепція Mortimer - це не перший бізнес львівського франчайзі. "Обрати цей напрямок мене спонукала перш за все його перспективність, - розповів порталу Franchising.ua львівський франчайзі компанії Mortimer Тарас Антонів. - Сьогодні, в епоху всесвітньої глобалізації, знання англійської мови є необхідним. І батьки, відправляючи дітей у школу англійської мови, чудово це розуміють. Крім цього, це свого роду тренінговий бізнес (адже процес навчання проходить у форматі гри), а сьогодні, як показує практика, бізнес, пов'язаний з цим видом діяльності, приносить високі прибутки".

Мортімер

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club на сьогодні об’єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу.

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club на сьогодні об'єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу. Чотири центри, два з яких відкриті на умовах франчайзингу, працюють сьогодні в столиці. Концепції викладання, яка використовується компанією, уже понад 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Mortimer English Club у Львові

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank