Середа
16.11.2011
Компанія вийшла з франчайзингом в регіони
 

Компанія Mortimer English Club після успішного відкриття двох франчайзингових шкіл в столиці, розпочала розвиток мережі в регіонах. Нова школа англійської мови після зимових свят запрацює у місті Львові. Концепція Mortimer - це не перший бізнес львівського франчайзі. "Обрати цей напрямок мене спонукала перш за все його перспективність, - розповів порталу Franchising.ua львівський франчайзі компанії Mortimer Тарас Антонів. - Сьогодні, в епоху всесвітньої глобалізації, знання англійської мови є необхідним. І батьки, відправляючи дітей у школу англійської мови, чудово це розуміють. Крім цього, це свого роду тренінговий бізнес (адже процес навчання проходить у форматі гри), а сьогодні, як показує практика, бізнес, пов'язаний з цим видом діяльності, приносить високі прибутки".

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club на сьогодні об'єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу. Чотири центри, два з яких відкриті на умовах франчайзингу, працюють сьогодні в столиці. Концепції викладання, яка використовується компанією, уже понад 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999 року.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?