10.11.2011

BurgerCLUB розширить культуру фаст-фуду

Ресторани мережі швидкого харчування відкриватимуться тепер не лише в обласних центрах, але й у містах з кількістю населення від 100 тисяч чоловік

BurgerCLUB змінила свої вимоги щодо міста, в якому можуть відкриватися заклади франчайзі. "Раніше компанія була націлена на розширення за рахунок обласних центрів. Згідно з новою стратегією розвитку ресторани BurgerCLUB з'являтимуться тепер і в містах з населенням близько 100 тисяч чоловік, - розповіла порталу Franchising.ua менеджер з розвитку мережі Burger Сlub Оксана Дендеря. - Так, вже відбулися відкриття в Конотопі та Охтирці, що в Сумській області та підписаний договір з франчайзі з міста Дружківка Донецької області".

Заклад Burger Club у місті Охтирка

Новий ресторан BurgerCLUB у місті Охтирка

Нещодавно мережа BurgerCLUB поповнилася рестораном у Києві: новий заклад з'явився в ТЦ "Метроград" на Бесарабській площі. Однако на цьому відкриття в столиці не закінчуються. Вже через два тижні почне роботу ресторан в ТРЦ "Комод" на вул. Луначарського 4а, а після нього - відкриття в ТРЦ "городок" на проспекті Московському 23. Мережа ресторанів ТМ BurgerCLUB налічує вже 23 франчайзингові та 9 власних закладів в Україні та Росії .

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BurgerCLUB розширить культуру фаст-фуду

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank