10.11.2011

BurgerCLUB розширить культуру фаст-фуду

Ресторани мережі швидкого харчування відкриватимуться тепер не лише в обласних центрах, але й у містах з кількістю населення від 100 тисяч чоловік

BurgerCLUB змінила свої вимоги щодо міста, в якому можуть відкриватися заклади франчайзі. "Раніше компанія була націлена на розширення за рахунок обласних центрів. Згідно з новою стратегією розвитку ресторани BurgerCLUB з'являтимуться тепер і в містах з населенням близько 100 тисяч чоловік, - розповіла порталу Franchising.ua менеджер з розвитку мережі Burger Сlub Оксана Дендеря. - Так, вже відбулися відкриття в Конотопі та Охтирці, що в Сумській області та підписаний договір з франчайзі з міста Дружківка Донецької області".

Заклад Burger Club у місті Охтирка

Новий ресторан BurgerCLUB у місті Охтирка

Нещодавно мережа BurgerCLUB поповнилася рестораном у Києві: новий заклад з'явився в ТЦ "Метроград" на Бесарабській площі. Однако на цьому відкриття в столиці не закінчуються. Вже через два тижні почне роботу ресторан в ТРЦ "Комод" на вул. Луначарського 4а, а після нього - відкриття в ТРЦ "городок" на проспекті Московському 23. Мережа ресторанів ТМ BurgerCLUB налічує вже 23 франчайзингові та 9 власних закладів в Україні та Росії .

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank