MANGO HE та MANGO TOUCH скоро в Україні

Понеділок
14.11.2011
У найближчі два роки компанія планує вивести на вітчизняний ринок магазини чоловічого одягу MANGO HE та аксесуарів MANGO TOUCH
 

Протягом наступних двох років MANGO має намір вдвічі збільшити кількість українських магазинів та запропонувати своєму клієнту дві нові концепції: магазини чоловічого одягу MANGO HE та аксесуарів MANGO TOUCH. Плани, які компанія ставить щодо України, стосуються тепер не тільки міст-мільйонників, але й регіональних центрів та міст з населенням від 200 тисяч жителів. "В містах з населенням від 200.000 до 800.000 жителів ми допускаємо відкриття не більше одного магазину, тоді як у містах-мільйонниках їх може бути й три-чотири. В столиці може працювати 8 франчайзингових магазинів, а також - декілька корнерів. Корнер - це окремий концепт, форматом до 100 кв.м., розміри якого втричі менші за площу стандартного магазину (250-350 кв.м.). Його компанія успішно використовує в універмагах з продажу одягу", - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії MANGO в Україні та СНД Юлія Селівановська.

Перші магазини під ТМ MANGO з'явилися в 2000 році в Києві та Одесі. "На той момент ринок рітейлу в Украні був представлений обмеженою кількістю монобрендових бутиків іноземних fashion-операторів, - розповідає Юлія Селівановська. - Країна в цілому представляла великий інтерес, але і великий ризик для розвитку міжнародних мережевиків. Останній був зумовлений певними економічними, політичними причинами, ізоляцією протягом довгих років, культурою "ринкового" ​​шопінгу та відсутністю впізнаваності марок, котрі вже давно завоювали визнання в Європі та США. Проте на даний момент зусиллями команди MANGO та її партнерів в столиці і регіональних центрах відкрито 13 франчайзингових магазинів". Одяг відомої іспанської марки нині можна придбати у таких містах, як Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса та Харків.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано