08.11.2011

LAGRAND: штани по франчайзингу

Українсько-німецькі компанії UCC, PTF та Леся мають намір реалізовувати продукцію відомого бренду через партнерів-франчайзі

Штани виробництва німецької торговельної марки LAGRAND виготовляються на трьох українських фабриках, що знаходяться в Житомирській та Хмельницькій областях. На сьогодні українсько-німецькі компанії UCC, PTF та "Леся", які займаються просуванням бренду на вітчизняному ринку, прийняли рішення розвинути мережу франчайзингових магазинів. "Зараз під нашою торговельною маркою працює вже 4 власних магазини в столиці, та незабаром відкриється перший магазин в Житомирі. Відкриття відбудеться в ТЦ "Глобал" в кінці листопада, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії Сергій Вєдєнєєв. - Франчайзингом ми почали займатися нещодавно, раніше взаємодія з партнерами відбувалася лише через оптові закупівлі. В наших планах - відкриття франчайзингових відділень по всій території України, при цьому ми не ставимо жодних вимог до кількості населення в місті, в якому працюватимуть наші партнери: магазини LAGRAND відкриватимуться як у містах-мільйонниках, так і в невеликих районних центрах".

Lagrand, франчайзинг, франшиза

Історія ТМ LAGRAND розпочалася в 1872 році в Дрездені з невеликого виробництва, заснованого молодою сімейною парою

Торговельна марка LAGRAND спеціалізується виключно на виробництві штанів. Щодня українськими компаніями, які займаються цим брендом, виготовляється більше 7.000 штук жіночих та чоловічих штанів. Вся продукція створюється з високоякісних італійських, іспанських та німецьких тканин, з яких більшість не змінює своїх якостей до 40 разів прання. Серед цих тканин: pima cotton, tensel та micro cotton. Їхньою головною особливістю є гіпоалергенність, м'якість, блиск та здатність до терморегуляції.

"Своїм франчайзі ми надаємо можливість самому обирати, які позиції асортименту будуть представлені в його магазині. Крім цього, він може закупляти мінімальну партію штанів, а найбільш ходовий товар - дозамовити", - розповідає Сергій Вєдєнєєв. Відкриття магазину під ТМ LAGRAND потребує інвестицій у розмірі від $20.000 при розрахунку площі на 60 кв.м. торговельної площі у ТЦ або в окремому приміщенні в центральній частині міста.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank