Вівторок
08.11.2011
Українсько-німецькі компанії UCC, PTF та Леся мають намір реалізовувати продукцію відомого бренду через партнерів-франчайзі
 

Штани виробництва німецької торговельної марки LAGRAND виготовляються на трьох українських фабриках, що знаходяться в Житомирській та Хмельницькій областях. На сьогодні українсько-німецькі компанії UCC, PTF та "Леся", які займаються просуванням бренду на вітчизняному ринку, прийняли рішення розвинути мережу франчайзингових магазинів. "Зараз під нашою торговельною маркою працює вже 4 власних магазини в столиці, та незабаром відкриється перший магазин в Житомирі. Відкриття відбудеться в ТЦ "Глобал" в кінці листопада, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії Сергій Вєдєнєєв. - Франчайзингом ми почали займатися нещодавно, раніше взаємодія з партнерами відбувалася лише через оптові закупівлі. В наших планах - відкриття франчайзингових відділень по всій території України, при цьому ми не ставимо жодних вимог до кількості населення в місті, в якому працюватимуть наші партнери: магазини LAGRAND відкриватимуться як у містах-мільйонниках, так і в невеликих районних центрах".

Торговельна марка LAGRAND спеціалізується виключно на виробництві штанів. Щодня українськими компаніями, які займаються цим брендом, виготовляється більше 7.000 штук жіночих та чоловічих штанів. Вся продукція створюється з високоякісних італійських, іспанських та німецьких тканин, з яких більшість не змінює своїх якостей до 40 разів прання. Серед цих тканин: pima cotton, tensel та micro cotton. Їхньою головною особливістю є гіпоалергенність, м'якість, блиск та здатність до терморегуляції.

"Своїм франчайзі ми надаємо можливість самому обирати, які позиції асортименту будуть представлені в його магазині. Крім цього, він може закупляти мінімальну партію штанів, а найбільш ходовий товар - дозамовити", - розповідає Сергій Вєдєнєєв. Відкриття магазину під ТМ LAGRAND потребує інвестицій у розмірі від $20.000 при розрахунку площі на 60 кв.м. торговельної площі у ТЦ або в окремому приміщенні в центральній частині міста.